Naujienos
Apdovanojimai konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“


Paskelbta 2018 12 03

Šiemet jau 20 –ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame  rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirto Lietuvos 100-mečiui. Konkurso tikslas - skatinti susidomėjimą gimtojo krašto istorija ir gamta, etnine kultūra, gražiausia vidurio Lietuvos upe – Dubysa, ugdyti pilietiškumą ir meninę saviraišką.

 

 

 

Šiemet buvo trys temos: „Modernios Lietuvos šimtmetis – sėkmės istorija“, „Mes – žemaičiai raseiniškiai“, „Gamtos ir žmogaus veiklos darna – Dubysos regioninio parko vertybių apsaugos garantas“.

 

Džiugu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jauniesiems menininkams buvo paskirtos net trys prizinės vietos. Devynmetė Aistė Vasiliauskaitė už piešinį „Baltų vienybės diena ant Padubysio piliakalnio“ I-IV klasių grupėje užėmė I vietą. Kitai mokinei, aštuonmetei Agnieškai Aukštakytei, už piešinį „Dubysa ir lankytinos vietos prie jos“ įteiktas III vietos diplomas. V-VIII klasių grupėje dvylikametei Meidai Ramonaitei už piešinį „Ten, kur teka Dubysa“ įteiktas II vietos diplomas.  Visos mokinės apdovanotos ne tik diplomais, bet ir prizais už puikius piešinius. Visų konkurso diplomantų  piešiniai eksponuojami konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ geriausių piešinių ir fotografijų  parodoje Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, II aukšte. Parodą galima aplankyti ir pasidžiaugti geriausiais kūriniais iki šių metų pabaigos.

 

Teksto ir nuotraukų autorė:

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė