Naujienos
Laimėjimas tarptautiniame konkurse


Paskelbta 2017 05 05

Smalsumas ir savęs išbandymas yra tobulėjimo garantas.

Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo XVI tarptautiniame vizualiųjų menų konkurse „Aš gyvenu prie jūros“ Latvijoje (XVI  International competition of Vizual Art „I live by the sea“). Šių metų tema – „Spalvota jūra“. Pasaulyje yra daug jūrų, kurios net ir vadinamos pagal spalvą. Todėl kiekvienas turi galimybę matyti skirtingas jūras ir jų grožį  atskleisti savo kūryboje.

 

Šiame konkurse dalyvavo 3483 dalyviai iš 28 šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos, Vengrijos, Serbijos, Slovėnijos, Suomijos, Rumunijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Baškirijos, Kinijos, Honkongo, Turkijos, Indijos, Indonezijos, Šri Lankos ir kt. Daugiausia dalyvių buvo iš Latvijos ( 2300).

Šiame konkurse buvo galima dalyvauti keliose meno srityse: tapybos, grafikos, tekstilės, kompiuterinės grafikos. Buvo išdalinta daugiau nei 200 diplomų.

 

Dailės studijos mokiniai išsiuntė 6 įvairiomis technikomis atliktus darbus. Geriausiai tarptautinės vertinimo komisijos buvo įvertintas Medos Babonaitės tapybos darbas „Laivai uoste“. Meda tapo konkurso laureate. Jai buvo atsiųsta padėka už sėkmingą dalyvavimą ir kūrybišką temos atskleidimą.  Meda Babonaitė jau yra laimėjusi ne vieną diplomą respublikiniuose konkursuose. O šis įvertinimas yra pats svariausias. Tai savęs išbandymas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė