Naujienos
Įspūdinga popietė senjorams Plikiuose

Paskelbta 2018 10 02

Sekmadienio popietę į Raseinių rajono kultūros centrą Plikiuose rinkomės mes - senjorai, kur buvome pakviesti visi kartu švęsti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.  Atvykome skirtingai - kas lazdele pasiramsčiuodamas, kas dviračiu, o dauguma, vaikų ar anūkų pavėžėti. Susirinkę, linksmai pasišnekučiavę, pasigyrę, kiek anūkų ar proanūkių susilaukę, pasidžiaugę gražia vasara ir rudeniu rinkomės į rudenio gėlėmis papuoštą salę.

plačiau
 
Pasikeitė Raseiunių rajono kultūros centro logotipas

Pasikeitė Raseinių rajono kultūros centro logotipas

plačiau
 
Projekto „Atrask save" dalyvės atsiliepimai

Paskelbta 2018 09 28

Projektas ,,Atrask save''  baigiasi 2018 m. rugsėjo 30 d. Tai vienareikšmiškai buvo puikus tramplynas daugeliui jaunuolių, o kitiems ir labai reikšminga, ir svarbi pagalba, kurios reikėjo čia ir dabar! Dalinuosi su Jumis vienos dalyvės atsiliepimu.

plačiau
 
JGI įgyvendinimo projektas „Atrask save“ Raseinių rajone

Paskelbta 2018 09 26

Projekto „Atrask save“ tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15-29 metų jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Jaunimo reikalų departamentas kartu su Jaunimo garantijų iniciatyvos partneriais garantijas teikia 15–29 m. amžiaus nedirbančiam ir nesimokančiam jaunimui, kuris nėra registruotas darbo biržoje (toliau – neaktyvūs jaunuoliai), nepaisant lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, amžiaus, negalios, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, religijos principų skatinimo.

plačiau
 
Rudens lygiadienio šventė ant Palendrių piliakalnio

Paskelbta 2018 09 25

Rudens vakarą, Kalnujų seniūnijos gyventojai ir svečiai neskubėdami, pasidžiaugdami šiluma ir pasigrožėdami nuostabiais vaizdais atsiveriančiais nuo Palendrių piliakalnio, rinkosi  paminėti Baltų vienybę ir rudens lygiadienį.

plačiau
 
Bendruomeniškumo išvyka

Paskelbta 2018 09 18

Rugsėjo 16 d. Gruzdiškės bendruomenės žmonės aplankė Šilutės kraštą. Kruopščiai suplanuotas maršrutas pasitvirtino - daug įspūdžių, daug skirtingų vaizdų, daug naujų žinių, idėjų, pažinčių. O visų svarbiausia - vieningos bendruomenės stiprinimas.

plačiau
 
Tradicinėje popietėje akmenis sušildė šviesūs piešiniai

Paskelbta 2018 09 18

Praėjusią savaitę Viduklės kultūros namuose vyko tradicinė popietė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Šį kartą Lietuvos 100-mečiui skirtoje popietėje buvo piešiama ant akmenėlių akriliniais dažais.

plačiau
 
IV-as festivalis „Prabylančios miesto erdvės“

Paskelbta 2018 09 17

Šiais metais Raseinių rajono kultūros centro projektas „Prabylančios miesto erdvės“ (Urban Art Raseiniai) persikėlė į rugsėjo pradžią. Dvi puikios ankstyvo rudens dienos, kupinos įvairios muzikos ir meno.

plačiau
 
Džiugi žinia iš Amerikos

Paskebta 2018 09 17

Raseinių kultūros centro dailės studijos mokiniai sulaukė apdovanojimų iš Amerikos, kur dalyvavo VIII kasmetiniame Kolorado Kosmoso centro tarptautiniame vaikų meno konkurse „Mano ateities miesto vizija“.

plačiau
 
Įgyvendintas vaikų žaidimų aikštelės Gruzdiškėje projektas

Paskelbta 2018 09 05

Paskutinę kalendorinės vasaros dieną įvyko oficialus vaikų žaidimų aikštelės Gruzdiškėje atidarymas su dvejomis linksmomis Pepėmis ir būriu vaikučių ir jų tėvelių, kurie labai džiaugiasi šiuo įgyvendintu projektu.

plačiau
 
VIII Šv. Jokūbo festivalis Šiluvoje - ,,Angelų giesmės"

Paskelbta 2018 09 05

Rugsėjo 14 d. 16.00 val.

VIII Šv. Jokūbo festivalis - ,,Angelų giesmės"

Šiluvos Švč.Mergelės Marijos Gimimo Bazilikoje

M.Jurgaičio g. 2, Šiluva

plačiau
 
,,Iki pasimatymo kitąmet, vasara“

Paskelbta 2018 09 03

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį iki pasimatymo kitąmet vasarėlei tarėme ir mes. Tądien nemakštiškiai ir jų artimiausi kaimynai rinkosi į Vasaros palydų šventę. Tradicija tapo šias palydas organizuoti per Šv. Baltramiejaus atlaidus. Renginys prasidėjo Nemakščių Švč. Trejybės bažnyčioje, kur buvo aukojamos Šv. mišios už išnykusių kaimų gyvuosius ir mirusiuosius. Šv. Mišias  aukojo klebonas A. Bladžius, jų metu giedojo Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose Nemakščių seniūnijos kaimo bendruomenių jungtinis mišrus vokalinis ansamblis (vad. R. Laugalis) ir Nemakščių vyrų vokalinis - instrumentinis ansamblis (vad. J. Juščius). Po mišių visi drauge keliavome į skverelio, skirto Nemakščių seniūnijos išnykusių kaimų atminimui, atidarymo ceremoniją, Lietuvos valstybingumo šimtmečio progai paminėti (Lakštingalų g.).

plačiau
 
Dailės studijos paroda ir edukacija „Spalvų mūšis“ Katauskiuose

Paskelbta 2018 09 03

Gražų penktadienio vakarą Katauskių bendruomenės namuose vyko Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinių parodos „Piešiu Lietuvai“ atidarymas.

plačiau
 
Lietuvių tautos dvasios beieškant

Paskelbta 2018 08 29

Rugpjūčio 15-ą dieną vyko kaimo bendruomenės ,,Gynėvė“, Raseinių kultūros centro Plikiuose ir Čekiškės krašto bendruomenės organizuojamas renginys. Pašventinta atnaujinta Šlapučių kaimo koplytėlė.

plačiau
 
Plikiuose vyko minėjimas ,,Ir akmuo turi širdį"

Paskelbta 2018 08 28

Rugpjūčio 23 dieną 18 val. Raseinių rajono kultūros centre Plikiuose vyko minėjimas ,,Ir akmuo turi širdį", skirtas Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienai atminti.

plačiau
 
Pažintinės – kultūrinės kelionės po Lietuvą

Paskelbta 2018 08 28

Vasarą, pats gražiausias metų laikas, kai galima laisvą laiką skirti kelionėms. Pasibaigus respublikinei šlagerių šventei „Skinsiu raudoną rožę“ Raseinių rajono kultūros centras Sujainiuose organizavo pažintines – kultūrines keliones po Lietuvą.

plačiau
 
Viduklės vasaros palydų šventė ,,Vasara vartu uždaro..."

Paskelbta 2018 08 28

Jeigu atsibodusią žiemą mes tiesiog „vejame iš kiemo“, tai besibaigianti vasara, bent jau Viduklėje, tradiciškai išlydima gražioje šventėje, jau daugelį metų rengiamoje Kultūros namų kiemelyje - su gera muzika, žinomais atlikėjais. O puikią nuotaiką ir šypsenas šįmet tiesiog atvežė ir žiūrovams padovanojo Šiluvos mėgėjų teatro kolektyvas „Cinkelis“ (režisierė Birutė Greicienė), parodęs komediją „Čerauninkės eksperiments“.

plačiau
 
Švęskime savo miesto šventę ,,Rudens bendrystės sodas – 2018" kartu

Paskelbta 2018 08 22

Rugsėjo 22 d. vyks Raseinių miesto 765 metų jubiliejaus šventė

,,Rudens bendrystės sodas – 2018". Kviečiame visas biudžetines ir viešąsias įstaigas, įmones, visuomenines, nevyriausybines ir politines organizacijas, seniūnijas, bendruomenes, judėjimus, asociacijas įsijungti į bendrą šventės šurmulį, dalyvauti šiame renginyje, išradingai ir originaliai pristatant savo kiemelius. Švęskime savo miesto jubiliejų kartu!

 

Registracija vyksta nuo rugpjūčio 20 d. iki rugsėjo 14 d. tel. (8 428)  51 493.

plačiau
 
Kalnujų šv. Viktoro bažnyčiai – 200 metų

Paskelbta 2018 08 22

Rugpjūčio 12 dieną Kalnujų miestelio gyventojai ir svečiai skubėjo į Kalnujų švento Viktoro bažnyčią. Šventas mišias aukojo Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas. Į mažutę bažnytėlę vos ne vos sutilpo visi norintys dalyvauti mišiose.

plačiau
 
„Šimtmečio Girkalnio Griežynė - 2018“

Paskelbta 2018 08 25

Rugpjūčio 25 dieną, šeštadienį, Girkalnyje nuskambėjo  respublikinė kapelų šventė „Šimtmečio Girkalnio Griežynė - 2018“. Šventėje dalyvavo kapelijos iš visos Lietuvos.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   sekantis