Naujienos
Mišraus choro "Šatrija" balsai skambėjo Tarptautiniame chorų festivalyje

Paskelbta 2017 05 24

Gegužės 20 dieną mišrus choras ,,Šatrija" pirmą kartą dalyvavo Jonavoje vykusiame tarptautiniame chorų festivalyje ,,Šviesa amžinoji dainos“. Tai jubiliejinis, dešimtasis festivalis, sukvietęs apie penkis šimtus dalyvių, tarp kurių buvo svečiai iš Gruzijos, Vengrijos ir Latvijos.

plačiau
 
Šventė „Po senolių pastoge" išsikelia į Kaulakius

Paskelbta 2017 05 22

Birželio 11 d. tradicinė, rajoninė liaudies dainininkų, muzikantų, pasakorių, šokėjų, folkloro ansamblių šventė „Po senolių pastoge“ šiais metais šurmuliuos aštuonioliktą kartą. Ankščiau renginys, vykdavęs Raseinių rajono kultūros centre, šį kartą visus kviečia į Kaulakius - sporto ir poilsio erdvę po atviru dangumi. 

Dalyviai ir žiūrovai galės pasigėrėti nuo šlaito atsiveriančia Liolių tvenkinio ir kaimo gyvenvietės panorama, pasivaikščioti 0,5 km ilgio „Sveikatingumo ir žvalumo" taku, kurį puošia tautodailininko Jono Dzvėgos  skulptūros, pasėdėti ir pailsėti  ant atsineštų pledų po didžiaisiais beržais kartu su savo giminaičiais, draugais, kaimynais ir vaikais. Šventės metu organizuojama ekskursija su arkliuko tempiama bričkute  po išpuoselėtą gyvenvietę.

 

plačiau
 
Respublikinio piešinių konkurso laureatai

Paskelbta 2017 05 19

Sėkmingiausiai respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių  konkurse „Lietuvos architektūros perlai“ pasirodė dailės studijos jaunieji kūrėjai – Justinas Mižutavičius ir Vanesa Gudžiūnaitė. 

plačiau
 
Laidoje „Gimtoji žemė" apie Viduklės koldūnų šventę

Paskelbta 2017 05 15

Jau šeštus metus, vasaros pirmąjį savaitgalį, į visos Lietuvos vykstančių renginių pynę įsipina ir Viduklės koldūnų šventė, kuria šiemet susidomėjo LRT TELEVIZIJOJE transliuojamos laidos "Gimtoji žemė" kūrybinė grupė. Gegužės 11 d. atvyko į Raseinių kraštą pasidomėti kaip ruošiamasi šių metų didžiajai Viduklės šventei, pakalbinti šventės globėjus, rengėjus ir partnerius.

Tiems, kurie nematėte laidos praėjusį šeštadienį, galima ją peržiūrėti čia >

plačiau
 
Laimėjimas tarptautiniame konkurse

Paskelbta 2017 05 05

Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo XVI tarptautiniame vizualiųjų menų konkurse „Aš gyvenu prie jūros“ Latvijoje (XVI  International competition of Vizual Art „I live by the sea“). 

Dailės studijos mokiniai išsiuntė 6 įvairiomis technikomis atliktus darbus. Geriausiai tarptautinės vertinimo komisijos buvo įvertintas Medos Babonaitės tapybos darbas „Laivai uoste“. 

plačiau
 
Butkiškiečio Česlovo Radvilavičiaus kūrybos popietė

Paskelbta 2017 05 03

Saulėta balandžio 29 dienos popietė Butkiškėje buvo neįprasta ir ypatinga. Į Butkiškę iš įvairių kraštų sugužėjo daugelis Butkiškės krašto poetų, kultūros ir meno puoselėtojų. Ir, aišku, visas būrys butkiškiečių bei svečių rinkosi į Butkiškės bendruomenės namus. Rinkosi, norėdami išgirsti Česlovo Radvilavičiaus sukurtų melodijų, kurias atliko Butkiškės ansamblis. 

plačiau
 
,,Dubysos“ cunamis Kuršėnuose

Paskelbta 2017 05 02

Raseinių rajono kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Dubysa“ pasirodymo metu sukėlė tikrą geros nuotaikos cunamį. Ingos Šatkauskienės ir Linos Urniežiūtės duetui atlikus jau pirmąjį pasirodymo kūrinį ,,Ateik pakrantėm“, visa salė triukšmingai prašė pakartojimo. 

plačiau
 
Kviečiame aktyviai įsitraukti į Camera Vitae projektą ir gatvės meno konkursą

Paskelbta 2017 04 26

Meno šventėje „Urban Art’17“ galite būti ne tik žiūrovas, bet ir aktyvus dalyvis. Prisijunkite prie:

 

Camera Vitae (gyvenimo, gyvybės kambarys) projektas

 

Gatvės meno konkuras

plačiau
 
Motinos dienai skirti renginiai

Paskelbta 2017 04 26

Artėjant Motinos dienai kviečiame apsilankyti Raseinių rajono kultūros centro padalinių organizuojamuose renginiuose.

 

plačiau
 
Kviečiame realizuoti idėjas meno šventėje „Urban Art’17“

Paskelbta 2017 04 21

Jau trečius metus iš eilės rugpjūčio 25 - 27 d. Raseinių miesto erdvės ir vėl prabils meno kalba.

Turi idėją? Prisijunk prie meno festivalio „Urban Art’17“ jau dabar, nes tai visai įdomus reiškinys Raseiniuose.

Pasiūlymų lauksime iki liepos 21 d. 

 
plačiau
 
Respublikiniame konkurse - trys pirmos vietos dailės studijos mokinėms

Paskelbta 2017 04 14

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2017“.

Tarp laimingųjų yra ir trys Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Tai mažosios piešėjos: Agnieška Aukštakytė, Astrėja Vaitkevičiūtė ir Margarita Griciūtė. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo pirmąsias vietas. 

plačiau
 
Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai stažavosi Vokietijoje

Paskelbta 2017 04 11

Raseinių rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Inga Šatkauskienė kartu su kitais Lietuvos kultūros centrų kolegomis dalyvavo tarptautiniame seminare-kvalifikacijos kėlimo stažuotėje Bavarijos (Vokietija) regione.

plačiau
 
Prasmingas „Šatrijos“ choro savaitgalis, primenantis mūsų tautos praeitį ir laimėjimas konkursuose

Paskelbta 2017 04 10

Balandžio 7 ir 9 d. "Šatrijos" choras dalyvavo tarptautiniame Juozo Naujalio (Kaune) ir Lietuvos suaugusiųjų chorų (Gargžduose) konkursuose. Po intensyvių repeticijų - laimėjimas ir mintys apie mūsų tautos praeitį.

 

 

plačiau
 
Šokių festivalyje „Pusiaukelė 2017" rekordinis dalyvių skaičius

Paskelbta 2017 04 05

Balandžio 1 d. Raseinių rajono kultūros centras atgijo nuo jaunimo šurmulio bei skambančios muzikos. Čia vyko XV Respublikinis šokių festivalis „Pusiaukelė 2017“ sukvietęs apie 340 dalyvių.  Šiemet kolektyvų sulaukta iš Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Druskininkų, Raseinių.

plačiau
 
Melagių dienos pokštas

Paskelbta 2017 04 05

Balandžio 1-ąją Raseinių rajono kultūros centro facebook paskyroje buvo paskelbta žinutė, kad šią vasarą mūsų pastatą papuoš ypatingas piešinys. Pranešimas atšaukiamas, tai buvo tik melagių dienos pokštas.
Šis įspūdingas kūrinys gyvena Majamyje (http://urbanartnow.com/live-miami-12-top-notch-murals-wynwood/). Jį nupiešė talentingas, garsus, jaunosios kartos menininkas Reinier Gamboa. 
Daugiau jo darbų galima pamatyti http://reiniergamboa.format.com/
 

plačiau
 
Mėgėjų teatrui "Braižas" garbingas įvertinimas ir artėjanti premjera

Paskelbta 2017 03 27

Priekulėje - mažosios kultūros sostinėje 2017, įvyko Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiama didžiausia Lietuvos mėgėjų teatro šventė, kurios metu raseiniškiai gavo garbingą diplomą už nominaciją "Ryškiausia užsienio dramaturgijos interpretacija", o gegužės 12 d. Raseinių rajono kultūros centre mūsų teatralų laukia premjera.

plačiau
 
To dar nebuvo. Įspūdingai paminėta Kovo 11 - oji Betygaloje

Paskelbta 2017 03 16

Šiais metais Raseinių rajono kultūros centras ryžosi pokyčiams. Startavo tęstinis projektas "Lietuvos valstybės metraštis. Kovo 11-oji". Sėkminga pradžia - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Betygaloje po atviru dangumi. Surengtas šiuolaikinio meno performansas, kuriame į darnią visumą jungėsi įvairūs žanrai – muzika, teatras ir vaizdo menas.

 

 

plačiau
 
Akimirkos iš Kovo 11 -osios minėjimų Raseinių krašte

Paskelbta 2017 03 14

Minint svarbias valstybines datas, kiekvieną kartą turime progą susimąstyti, prisiminti istorinius įvykius, kurių dalis vis dar gyva žmonių atmintyje, ir pabandyti suprasti tai, ko mus moko praeitis. Šiandien esame laisvi, tik ar teisingai suvokdami laisvę, mes teisingai kuriame savo valstybės - laisvos Lietuvos ateitį.

27 - ąjį kartą švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Raseinių krašto žmonės ir svečiai rinkosi į Raseinių mieste ir kaimuose organizuojamus renginius.

 

 

plačiau
 
Gitarą kartais pakeičia teptukai

Paskelbta 2017 03 09

Raseinių rajono kultūros centro grupės "HOBBY" gitaristas, Viktoras Viskontas, kovo 10 d. pristatys savo pirmąją tapybos parodą.

plačiau
 
Dėkojame kultūros savanoriams

Paskelbta 2017 03 02

Daugelyje Rasienių rajono kultūros centro renginiuose galite pamatyti jaunus žmones apsivilkusius raudonomis maikutėmis ant kurių parašyta SAVANORIS. Taip, tai mūsų šviesuoliai ir geradariai, kurie savo jaunatviška energija prisideda prie rajono kultūrinės veiklos.

Nuotraukose - kultūros savanoriai iš neseniai praūžusios Užgavėnių šventės, kurie atsakingai koordinavo vaikų kiemelį. AČIŪ, kad esate kartu su mumis.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   sekantis