Naujienos
Respublikiniame konkurse - trys pirmos vietos dailės studijos mokinėms


Paskelbta 2017 04 14

Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2017“ buvo organizuotas siekiant, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius. Šiemet konkurso organizatoriai kvietė ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikus domėtis migruojančiais paukščiais, pažvelgti į juos menininkų akimis.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Buvo labai kruopščiai nutapyti nuostabūs Lietuvos paukščiai, kuriuos pamatė mažieji menininkai.

Šiais metais konkurso organizatoriai sulaukė 735 vaikų piešinių ir 40 nuotraukų iš visos Lietuvos: Akmenės , Alytaus, Anykščių, Jonavos, Joniškėlio, Kaltinėnų, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Lentvario, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Prienų, Raseinių, Šakių, Šiaulių, Šilalės,  Švenčionių, Telšių, Trakų, Ukmergės, Vievio, Vilkaviškio, Zarasų, Vilniaus ir net Liverpulio( Anglija).

 

Kompetetingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir trys Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Tai mažosios piešėjos: Agnieška Aukštakytė, Astrėja Vaitkevičiūtė ir Margarita Griciūtė. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo pirmąsias vietas. Agnieškai ir Astrėjai – tai jau ne pirmieji diplomai respublikiniuose piešinių konkursuose. Penkiametei Margaritai- tai pirmasis laimėjimas.

Esame dėkingi rūpestingiems Agnieškos Aukštakytės tėveliams, kurie padėjo nuvykti laureatėms į diplomų įteikimo šventę Kėdainiuose.

 

Konkurso organizatoriai labai dėkojo atvykusiems laureatams už originalius tematiką atitinkančius darbus, kurie Lietuvos paukščiams suteikė naujų spalvų. Laimėtojams buvo įteikti diplomai ir dovanėlės. Visiems menininkams buvo palinkėta ir toliau kurti bei dalyvauti respublikiniuose konkursuose.

Visi vaikai kuria gražesnį, spalvingesnį, linksmesnį pasaulį, kuris džiugina ir džiugins ne tik juos, bet ir aplinkinius.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė