Naujienos
Respublikinio piešinių konkurso laureatai


Paskelbta 2017 05 19

Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo ketvirtajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai“ Vilniuje. Rengdamiesi šiam konkursui mokiniai plačiau domėjosi Lietuvos architektūros stiliais, kūrybiškai pažvelgė į garsius šalies ir regiono architektūros objektus, sužinojo jų raidos istorijas, įvairiomis meninės raiškos priemonėmis kūrė originalias statinių interpretacijas.

Konkursui piešiniai atkeliavo iš visos Lietuvos: Alytaus, Biržų, Ignalinos, Kaišiadorių, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Lentvario, Marijampolės, Naujosios Akmenės, Palangos, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Raseinių, Vilniaus, Vievio, Zarasų ir kt. Šiemet piešinius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė 4 žymūs dailininkai, dailės mokytoja-metodininkė, socialinių mokslų daktaras, architektas. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo darbo temos originalumas ir kūrybiškumas.

 

Sėkmingiausiai respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių  konkurse „Lietuvos architektūros perlai“ pasirodė dailės studijos jaunieji kūrėjai – Justinas Mižutavičius ir Vanesa Gudžiūnaitė. Justinas už savo piešinį „Burbiškio dvaras“ 9- 11 metų amžiaus grupėje laimėjo III –ąją vietą, o Vanesai už piešinį „Kalvarijos bažnytėlė“  įteikta padėka už kūrybiškumą.

 

Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai respublikiniuose konkursuose nelieka nepastebėti.

Jauniesiems dailininkams linkime ir toliau kurti, tobulėti ir dar dalyvauti ne viename respublikiniame piešinių konkurse.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė