Naujienos
Specialiojo prizo laimėtojas


Paskelbta 2018 12 10

Jau 15-us metus Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo – iniciatoriai Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai  - Rima ir Algirdas Bingeliai. Kūrybinio konkurso idėja – ugdyti vaikų meninius įgūdžius, kūrybiškumą, domėjimąsi krikščioniškąja kultūra, įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą.

 

Į konkursą susirinko vaikai ir pedagogai iš daugelio šalies rajonų. Visi galėjo džiaugtis ir gėrėtis savo ir kolegų ugdytinių kūryba, dalintis pedagoginės veiklos patirtimi.

 

Šiame konkurse dalyvavo ir du Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai, kurie pristatė savo kūrybinius darbus. Kiekvienas jų savaip atskleidė angelo siųstą žinią.

 

Kol mokinių atvežti piešiniai buvo vertinami kompetentingos komisijos, visi dalyviai buvo pakviesti užsiimti kūryba. Susirinkusiems  buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokytojai susipažino su stiklo kompozicijų kūrimu (patirtimi dalijosi Rimvydas Daužvardis), mokiniai - grafikos technika (mokytoja Gintarė Norkienė) bei suvenyrų kūrimo ypatumais (muziejininkė Daiva Skrupskelytė).

Po kūrybinių dirbtuvių visi konkurso dalyviai sugrįžę į salę išklausė vertinimo komisijos. Dvylikametis Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos lankytojas Tadas Ambrozaitis tapo specialiojo prizo diplomantu ir dovana. Jo piešinys bus perkeltas ant didelio formato drobės ir džiugins Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos lankytojus. O Astrėja Vaitkevičiūtė apdovanota padėka bei suvenyru už kūrybiškumą.

 

Tegul  mokinius lydi sėkmė ir džiaugsmas kūryboje o kurti bei atrasti save padės juos globojantis angelas.

 

Teksto autorė:

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Teksto nuotraukos D.Rapalytės