Naujienos
Tradicinė kaimo šventė „Vasara 2018“ Plikiuose


Paskelbta 2018 06 19

Raseinių kultūros centras Plikiuose kartu su kaimo bendruomene „Gynėvė“ birželio 15-16 dienomis surengė kaimo šventę „Vasara 2018“, kurioje tradiciškai ir sportas, ir meninė programa bei įvairios staigmenos...

 

Mažiausiems šventės  dalyviams – vaikams ir paaugliams –  sporto šventėje  buvo surengtos  šios  rungtys: ,,Smiginio varžybos“, ,,Figūrinis važiavimas dviračiais“, ,,Spyris į vartus“, „Boulingas“, „Taiklioji ranka“, ,,Šuolis į tolį“, ,,Netradicinė rungtis“ bei linksmosios estafetės.  Jaunieji šventės dalyviai apdovanoti padėkomis ir medaliais, kitais vertingais prizais. Daugiausiai medalių pavyko iškovoti Lukui Bajorėnui, Urtei Gudelevičiūtei, Klaudijui Pratusiui, Lukui Labučiui.  Smiginio varžybose taikliausias buvo Lukas Bajorėnas, iškovojęs nugalėtojo taurę.

 

Birželio 16 d. 10 val.  prasidėjo atkaklios paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose varžėsi aštuonios jaunimo komandos.  Nugalėtojų taurės buvo įteiktos dviems laimėtojų komandoms: ,,Suprym“ bei ,,Slėnis“ iš Ariogalos ir Tauragės. Džiaugiamės, kad Plikių ir aplinkinių kaimų jaunimas šioje rungtyje ypač gausiai dalyvavo. Dėl Didžiosios Plikių taurės kovėsi penkios krepšinio komandos. Nugalėtojais tapo vaikinų komanda iš Kauno rajono Vilkijos seniūnijos ,,Barabanų griausmas“. I-III vietų nugalėtojus šventės organizatorės ir treneris Zenonas Rajunčius apdovanojo medaliais, padėkomis. 17 val. prasidėjo meninė programa ,,100 žingsnių praeitin“. Į šventinį renginį  karieta atskubėjo patys garbingiausi kviestiniai svečiai Gerb. Prezidentas su žmona  bei Prezidento patarėja, kurie vedė visą nuotaikingą programą. Susirinkusius sudomino Kauno miesto vokalinis ansamblis ,,Monte Pacis“ (vadovas Arvydas Paulauskas), skambėjo  naujausios Raseinių kultūros centro  Plikiuose moterų vokalinio ansamblio dainos (vadovas Viktoras Štilpa), liaudiškų šokio kolektyvas „Gynėvė“ šoko pačius trankiausius šokius, muzikinę programą atliko vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“, vadovaujama Aldonos Ročkienės. Tradiciškai buvo pasveikinti du Plikių kaimo naujagimiai, trys būsimi pirmokėliai, šešios jaunavedžių poros ir septyni abiturientai bei jubiliejinius gimtadienius atšventę bendruomenės nariai. Buvo surengta nuotraukų paroda ir išdalinta daug netradicinio leidinuko ,,Dainava“ egzempliorių su nuotraukomis iš praeities. Mažuosius šventės dalyvius linksmino šmaikštusis animatorius Mikis iš ,,Linksmojo lagamino“. Taip pat mus pasveikino Čekiškės parapijos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Gintautas Kabašinskas, Raseinių rajono kaimo bendruomenės „Pagraja“ pirmininkas Vidas Lukošius, Raseinių rajono kaimo bendruomenės „Paliepiai“ pirmininkas Benediktas Siliūnas.

 

Besivaišinant, besišnekučiuojant parke, prasidėjo paskutinė šventės dalis – vakaronė „Pabūkime kartu“, kurioje visus linksmino muzikinė grupė iš Tauragės. Kitais metais vėl pakviesime į jubiliejinę 20-ąją kaimo šventę...

 

Dėkojame informaciniams rėmėjams, renginio globėjai – Raseinių r.savivaldybei bei šventės rėmėjams: UAB „Progresyvūs štampavimo sprendimai“, ŽŪB „Dainava“,  ūkininkui Vaidui Nagreckiui, AB „Pieno žvaigždės“, kaimo bendruomenei „Gynėvė“, individualios įmonės savininkei Daliai Kundratavičienei ir visiems, padėjusiems  organizuoti šventę ,,Vasara 2018" Plikiuose.

 

Daugiau informacijos: www.Alio,Raseiniai.lt

 

Teksto autorė:

Kaimo bendruomenės „Gynėvė“ pirmininkė Vilma Šegždienė

Teksto nuotraukos Vytalijaus Judicko