Naujienos
Apdovanojimų lietus


Paskelbta 2018 01 08

Po ilgo laukimo Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinius pasiekė diplomai iš trečiojo respublikinio vaikų ir moksleivių konkurso „Peizažas- rudens spalvos“(2017).

 

Gražiausias rudens akimirkas Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai įamžino savo piešiniuose. Spalvingiausius ir originaliausius rudens peizažus išsiuntėme į konkursą, kurį organizavo menų studija „Linksmos Spalvos“. Konkursui darbus galėjo pateikti Lietuvos 5-6 metų vaikai  ir 7- 19 metų mokiniai. Vertinant darbus buvo atsižvelgta į kūrybiškumą, originalumą, įdomų, savitą temos pateikimą, dailės technikų raiškos galimybę, vaizduojant miesto ir kaimo peizažus. Komisija išrinko I – III vietų laimėtojus pagal amžiaus grupes ir nusprendė skirti padėkas už dalyvavimą respublikinio piešinių konkurso „Peizažas- rudens spalvos“ parodoje, į kurią buvo atrinkti tik patys geriausi peizažai.

 

Džiugu, kad vertinimo komisija atrinko net šešis Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos piešinius, kurie kartu su geriausiais respublikos mokinių peizažais buvo eksponuojami Vilniuje. Šešiametė Augustė Danieliūtė už piešinį „Ruduo margina lapus“ apdovanota II–os vietos diplomu savo amžiaus grupėje, Astrėja Vaitkevičiūtė už piešinį „Saulėtas rudens rytas“ – I- os vietos diplomu 7-8 metų amžiaus grupėje, o Tadas Ambrozaitis už piešinį „Rudens atspalviai“- I-os vietos bei Meda Babonaitė už piešinį „Prie ežero“ – II-os vietos diplomais 11-12 metų amžiaus grupėje. Taip pat vertinimo komisija įteikė padėkas Agnieškai Aukštakytei ir Gabrielei Paulauskytei už puikius bei kūrybiškus piešinius. Konkurso organizatorių padėka už mokinių parengimą konkursui apdovanota ir dailės studijos vadovė.

Sveikiname nugalėtojus ir kartu džiaugiamės jų laimėjimais.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė