Naujienos
Padėkos renginys ,,Mūsų darbai tau, gimtine“ Plikiuose

Paskelbta 2018 03 13

Kovo 10 dieną RRKC Plikiuose įvyko padėkos renginys, skirtas kovo 11-ąjai paminėti. Renginio rėmėjas visuomeninė organizacija kaimo bendruomenė „Gynėvė“. Į šventę atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas,  gausus svečių ir bendruomenės narių būrys.  Šventės metu buvo įteiktos padėkos tiems, kurie savo veikla prisideda prie Plikių kaimo gražinimo ir klestėjimo. Taip pat nepamiršta  jau kelintus metus besitęsianti  tradicija, kai už gerus darbus, už gimto krašto puoselėjimą įteikiamos ne tik padėkos, bet ir Lietuvos vėliavos.

plačiau
 
Kovo 11-oji Ariogaloje

Paskelbta 2018 03 13

Labai gražiai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo -  Kovo 11 - osios dieną ariogaliečiai.

Minėjimas prasidėjo šv. Mišiomis šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo klebonas kunigas Gintautas Jankauskas. Visi kartu sugiedojome Lietuvos himną.

plačiau
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano žemė – Lietuva“ Sujainiuose

Paskelbta 2018 03 13

„Kovo 11-oji buvo laisvės gležnutės pradžia,
Dabar — valstybės gražiausioji šventė.
Pakilę iš pančių, prabudę nakčia,
Nepavarkime Laisvėj gyventi!“

 

Šiais žodžiais prasidėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano žemė – Lietuva“ Sujainiuose.

plačiau
 
,,100 dainų Lietuvai" Gruzdiškėje

Paskelbta 2018 03 13

Sužavėtos RRKC kultūrinių renginių organizatorės Betygaloje Janinos Baltkojienės idėjos skirti ,,100 dainų Lietuvai", kultūrinių renginių organizatorė Gruzdiškėje Inga Vasiliauskienė, RRKC Gruzdiškėje meno vadovė Gražina Grabienė, KB ,,Gruzdiškė" bendruomenės pirmininkė Genovaitė Kveselienė ir kapelos vadovė Regina Petrauskienė nusprendė  tokią šventę suorganizuoti ir Gruzdiškėje.

plačiau
 
Nemakščių seniūnijos gyventojai, kartu su visa Lietuva minėjo Kovo 11-ąją

Paskelbta 2018 03 12

Nemakščių seniūnijos gyventojai, kartu su visa Lietuva minėjo šią reikšmingą dieną Nemakščių  Martyno Mažvydo gimnazijoje, kur vyko šventinis  minėjimas - koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau
 
RRKC Šiluvoje lankėsi JAV am­ba­sa­dos Lie­tu­vo­je kul­tū­ros ata­šė Alt­hea Caw­ley-Murph­ree

Paskelbta 2018 03 09

Raseinių kultūros cente Šiluvoje lankėsi JAV am­ba­sa­dos Lie­tu­vo­je kul­tū­ros ata­šė Alt­hea Caw­ley-Murph­ree. Vyko nuoširdus bendravimas, supažindinimas su Šiluva ir joje vykdoma kultūrine veikla bei galimybes dėl kultūrinio bendradarbiavimo su lietuvių išeivių kolektyvais JAV.

plačiau
 
Raseinių rajono kultūros centre įgyvendinamas projektas „Atrask save“

Paskelbta 2018 03 02

Projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms.Tu turi unikalią galimybę įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, išbandyti ir atrasti tas veiklos sritis, kurios labiausiai atitinka tavo gebėjimus ir, svarbiausia, norus.

plačiau
 
Dainuojanti Lietuva Ariogaloje

Paskelbta 2018 02 28

Vasario 25 d. Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje įvyko tradicinė rajoninė vokalinių ansamblių, solistų, duetų, tercetų, kapelų šventė  ,,Dainuojanti Lietuva''. Tai buvo nuostabi  šventė. Kultūros namų salė vos sutalpino visus svečius, žiūrovus ir saviveiklininkus.

plačiau
 
Muzikinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metis kartu su ,,Dubysa“

Paskelbta 2018 02 27

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Raseinių rajono kultūros centro kaimiškos muzikos kapela ,,Dubysa“ dalyvavo jubiliejaus renginyje Kalnujuose.

plačiau
 
Dailės studijos mokiniai pasitiko Lietuvos atkūrimo šimtmetį

Paskelbta 2018 02 23

Dailės studijos mokiniai pasitiko Lietuvos atkūrimo šimtmetį savo kūrinių paroda „Piešiu Lietuvai“ kultūros centro II aukšto fojė bei akcija „Šimtas paukščių“, kuriai ruošėsi kelias savaites. Tai džiaugsmingas mažųjų menininkų įsiliejimas į didelių renginių, skirtų paminėti Lietuvos gimtadienį, visumą.

 

 

 

 

 

 

 

plačiau
 
Raseiniškiai Vilniuje vyksiančioje Kaziuko mugėje – sieks rekordo

Paskelbta 2018 02 23

Pirmasis, pavasarį pranašaujantis renginys – Kaziuko mugė. Šiandien Raseinių rajono delegacija lankėsi Vilniuje, kur buvo aptariamas jau 415 kartą vyksiantis renginys – Kaziuko mugė. Ši, ilgametes tradicijas turinti šventė, šiemet skirta Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Programa įspūdinga ir prie jos kūrimo prisidės mūsų raseiniškiai. Raseinių rajono savivaldybė sieks rekordo – gamins didžiausią Lietuvoje saldžiąją verbą, kuri bus puošta įvairiausiais meduoliais. Planuojama, kad saldžioji verba turėtų būti 6 m. aukščio. Smagiausia, kad šventei pasibaigus, meduolius nuo rekordinės verbos bus galima suvalgyti.

 

 

plačiau
 
100 - asis Lietuvos Valstybės atkūrimo gimtadienis Nemakščiuose

Paskelbta 2018 02 21

Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena. Ji jungia dabartį su praeitimi, primena visas laisvės kovas, simbolizuoja valstybės nepriklausomybę ir jos pasiekimus. Šią reikšmingą Lietuvai datą minėjo ir Nemakščių seniūnijos bendruomenė. Tądien kupini pakylėtos nuotaikos, šiltų bendrystės jausmų, gausus būrys bendruomenės narių susirinko į šventę Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje.

plačiau
 
Projektas „Lietuvos valstybės metraštis“

Paskelbta 2018 02 19

Šių metų meninė akcija „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ pirmą kartą parodyta iškilios mūsų valstybės šimtmečio šventės – Vasario 16–osios vakarinėje programoje Žemaičio aikštėje. Dar kartą meninę akciją „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ galėsime pamatyti Šiluvos aikštėje kovo 11 d. 19 val. Tikimės, kad šioje vietoje performansas „suskambės“ visai kitaip, pasipildydamas naujomis spalvomis ir emocijomis.

plačiau
 
Įteikti Garbės ženklo, ,,Auksinės lūšies" ir ,,Žemaičio" apdovanojimai

Paskelbta 2018 02 19

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės Raseiniuose metu buvo įteikti Garbės ženklai ir jau tradiciniais tapę ,,Auksinės lūšies" ir ,,Žemaičio"  apdovanojimai asmenims už Raseinių rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

 

plačiau
 
Linksmosios Užgavėnės

Paskelbta 2018 02 19

Linksmiausia Žiemos šventė Užgavėnės vėl sutraukė didelę minią žmonių į Raseinių rajono kultūros centro kiemelį, kuriame sunku pajusti autentišką šios senos, tradicinės šventės dvasią, tačiau tam tikros apeigos: blynų valgymas, persirengėlių dūkimas, Užgavėnių dainos, Morės deginimas leidžia nors truputėlį prisiliesti prie šių tradicijų. Mūsų visuomenė myli savo kolektyvus, yra pripratę sutikti šventes sėsliai, šalia savo namų,  kartu su šeimomis, todėl  šventės organizatoriai (RRKC darbuotojai) siekia, kad mūsų bendruomenė jaustųsi saugiai, patogiai, gerbtų ir didžiuotųsi mėgėjų menu, kurį puoselėja pačių žiūrovų artimieji, giminaičiai, draugai ir bičiuliai. 

plačiau
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui proginiai atvirlaiškiai

Paskelbta 2018 02 15

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Raseinių meno mokyklos dailės 2 klasės mokiniai  ir mokytoja Renata Lauraitytė sukūrė proginius atvirlaiškius, kuriais bus pasveikinti raseiniškiai atvykę į vasario 16 d. 19 val. į meninę akciją Raseinių miesto Žemaičio aikštėje.

plačiau
 
„Tautos atsilukštinimas" Katedros aikštėje

Paskelbta  2018 02 12

Vidurvasary, Vilniuje, vyks vienas  didžiausių Valstybės šimtmečio minėjimo renginių - Dainų šventė „Vardan tos...", ilgiau kaip savaitė trunkanti  ir stipriai įsitvirtinusi  Lietuvos kultūroje.

Dalyvauti Dainų šventės Teatro dienoje ruošiasi 100 Lietuvos mėgėjų teatrų (57 suaugusiųjų, 33 vaikų ir jaunimo, 10 lėlių), kurių pasirodymus bus galima išvysti Bernardinų sodo scenose, Katedros aikštėje. Praėjusią savaitę buvo atrinkti ir paskelbti tik septyni mėgėjų teatrai, kurie pasirodys finalinėje teatro dienos dalyje, Katedros aikštėje, tarp kurių patenka ir Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatras "Braižas" (rež. Jolanta Šimaitienė). 

plačiau
 
Teatro "Braižas" aktoriai prisideda prie pasaulį vienijančios akcijos ir kviečia

Paskelbta 2018 01 25

Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatras "Braižas" jungiasi ir kviečia solidarizuotis bei prisidėti prie šios visą pasaulį vienijančios akcijos #WeRemember (#MesPrisimename), kuri yra skirta Holokausto aukoms pagerbti ir atminti, o tuo pačiu - plačiai paskleisti žinutę, kad tai negali pasikartoti nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei. 

 

plačiau
 
Užgavėnės Plikiuose

Paskelbta 2018 02 14

Vasario 13 d. Raseinių rajono kultūros centre Plikiuose vyko tradicinė Užgavėnių šventė. Visi susirinkusieji triukšmingai atsisveikino su žiema. Vieną nuotaikingiausių metų švenčių pradėjo Užgavėnių persirengėliai – elgetos, raganos, būrėjai ir kt., kurie Plikių kaimo gyventojus sukvietė į žiemos išvarymo šventę.

plačiau
 
Šiluva pradėjo mažosios kultūros sostinės kelionę „Tapkite kultūros piligrimais“

Paskelbta 2018 01 23

Žiemišką šeštadienio popietę, minias tikinčiųjų sutraukianti mažoji Šiluva, sausio 20 d., kartu su Raseinių krašto gyventojais, šiluviškiais ir garbingais svečiais oficialiai pradėjo mažosios kultūros sostinės metų kelionę. Šiluva ryžtingai, kūrybiškai priėmė nuo Kauno apskrities nešti šią garbingą vėliavą. „Tapkite kultūros piligrimais“  -  tokia misija buvo perduota atvykusiems į šventę ir bus patikėta kiekvienam šiais metais užsukančiam į šią ypatingą Lietuvos vietą.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis