Naujienos
Kovo 24 d. šurmulys Sujainiuose

Paskelbta 2018 03 27

Kovo 24 dieną, prie Raseinių rajono kultūros centro Sujainiuose, šurmuliavo linksmai nusiteikusios Sujainių moterų šokių kolektyvo „Banga“ šokėjos. Šokių kolektyvas, vadovaujamas L. Balserienės, išvyko į  Šaukėnų kultūros ir amatų centrą (Kelmės r.) į šiuolaikinio šokio festivalį - konkursą ,,Šokio fiesta 2018“. Šokių kolektyvas „Banga“ festivalyje – konkurse tapo respublikinio šokių festivalio – konkurso ,,Šokio fiesta 2018“ laimėtoju.

plačiau
 
Tapkite KULTŪROS PILIGRIMAIS ir Raseinių rajono kultūros centro rėmėjais

Paskelbta 2018 03 21

Maloniai kviečiame Jus paskirti 2 proc. paramą  Raseinių rajono kultūros centrui. Surinktos lėšos papildomai prisideda prie įvairių kultūrinių projektų įgyvendinimo, meno kolektyvų veiklos palaikymo.

 

plačiau
 
Raseiniškiai pasiekė aukščiausios valgomosios verbos rekordą

Paskelbta 2018 03 14

Šeštadienį, kovo 3 d., Vilniaus Kaziuko mugėje siautė raseiniškiai. Pačioje mugės širdyje - Rotušės aikštėje – buvo įsikūręs šiluviškių kiemelis, kur Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“, kultūros darbuotojai iš visos Lietuvos ir net užsienio atplūdusiems mugės svečiams pristatė Šiluvą – mažąją Lietuvos kultūros sostinę, kurios šūkis „Tapkite kultūros piligrimais“.

Šiluviškių kiemelyje buvo galima įsitikinti, kad Šiluvoje galima ne tik melstis, bet ir pajusti išskirtinę kultūrinės, edukacinės, pramoginės veiklos grožio ypatumus.

plačiau
 
Kovo 11-oji Šiluvoje

Paskelbta 2018 03 13

Raseinių rajono kultūros centro projektas „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – kovo 11-ąją persikėlė į Šiluvą. Čia su nedideliais pakeitimais buvo atliktas performansas, pirmą kartą pristatytas Raseiniuose vasario 16-tą dieną.

 

plačiau
 
Padėkos renginys ,,Mūsų darbai tau, gimtine“ Plikiuose

Paskelbta 2018 03 13

Kovo 10 dieną RRKC Plikiuose įvyko padėkos renginys, skirtas kovo 11-ąjai paminėti. Renginio rėmėjas visuomeninė organizacija kaimo bendruomenė „Gynėvė“. Į šventę atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas,  gausus svečių ir bendruomenės narių būrys.  Šventės metu buvo įteiktos padėkos tiems, kurie savo veikla prisideda prie Plikių kaimo gražinimo ir klestėjimo. Taip pat nepamiršta  jau kelintus metus besitęsianti  tradicija, kai už gerus darbus, už gimto krašto puoselėjimą įteikiamos ne tik padėkos, bet ir Lietuvos vėliavos.

plačiau
 
Kovo 11-oji Ariogaloje

Paskelbta 2018 03 13

Labai gražiai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo -  Kovo 11 - osios dieną ariogaliečiai.

Minėjimas prasidėjo šv. Mišiomis šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo klebonas kunigas Gintautas Jankauskas. Visi kartu sugiedojome Lietuvos himną.

plačiau
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano žemė – Lietuva“ Sujainiuose

Paskelbta 2018 03 13

„Kovo 11-oji buvo laisvės gležnutės pradžia,
Dabar — valstybės gražiausioji šventė.
Pakilę iš pančių, prabudę nakčia,
Nepavarkime Laisvėj gyventi!“

 

Šiais žodžiais prasidėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano žemė – Lietuva“ Sujainiuose.

plačiau
 
,,100 dainų Lietuvai" Gruzdiškėje

Paskelbta 2018 03 13

Sužavėtos RRKC kultūrinių renginių organizatorės Betygaloje Janinos Baltkojienės idėjos skirti ,,100 dainų Lietuvai", kultūrinių renginių organizatorė Gruzdiškėje Inga Vasiliauskienė, RRKC Gruzdiškėje meno vadovė Gražina Grabienė, KB ,,Gruzdiškė" bendruomenės pirmininkė Genovaitė Kveselienė ir kapelos vadovė Regina Petrauskienė nusprendė  tokią šventę suorganizuoti ir Gruzdiškėje.

plačiau
 
Nemakščių seniūnijos gyventojai, kartu su visa Lietuva minėjo Kovo 11-ąją

Paskelbta 2018 03 12

Nemakščių seniūnijos gyventojai, kartu su visa Lietuva minėjo šią reikšmingą dieną Nemakščių  Martyno Mažvydo gimnazijoje, kur vyko šventinis  minėjimas - koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau
 
RRKC Šiluvoje lankėsi JAV am­ba­sa­dos Lie­tu­vo­je kul­tū­ros ata­šė Alt­hea Caw­ley-Murph­ree

Paskelbta 2018 03 09

Raseinių kultūros cente Šiluvoje lankėsi JAV am­ba­sa­dos Lie­tu­vo­je kul­tū­ros ata­šė Alt­hea Caw­ley-Murph­ree. Vyko nuoširdus bendravimas, supažindinimas su Šiluva ir joje vykdoma kultūrine veikla bei galimybes dėl kultūrinio bendradarbiavimo su lietuvių išeivių kolektyvais JAV.

plačiau
 
Raseinių rajono kultūros centre įgyvendinamas projektas „Atrask save“

Paskelbta 2018 03 02

Projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms.Tu turi unikalią galimybę įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, išbandyti ir atrasti tas veiklos sritis, kurios labiausiai atitinka tavo gebėjimus ir, svarbiausia, norus.

plačiau
 
Dainuojanti Lietuva Ariogaloje

Paskelbta 2018 02 28

Vasario 25 d. Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje įvyko tradicinė rajoninė vokalinių ansamblių, solistų, duetų, tercetų, kapelų šventė  ,,Dainuojanti Lietuva''. Tai buvo nuostabi  šventė. Kultūros namų salė vos sutalpino visus svečius, žiūrovus ir saviveiklininkus.

plačiau
 
Muzikinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metis kartu su ,,Dubysa“

Paskelbta 2018 02 27

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Raseinių rajono kultūros centro kaimiškos muzikos kapela ,,Dubysa“ dalyvavo jubiliejaus renginyje Kalnujuose.

plačiau
 
Dailės studijos mokiniai pasitiko Lietuvos atkūrimo šimtmetį

Paskelbta 2018 02 23

Dailės studijos mokiniai pasitiko Lietuvos atkūrimo šimtmetį savo kūrinių paroda „Piešiu Lietuvai“ kultūros centro II aukšto fojė bei akcija „Šimtas paukščių“, kuriai ruošėsi kelias savaites. Tai džiaugsmingas mažųjų menininkų įsiliejimas į didelių renginių, skirtų paminėti Lietuvos gimtadienį, visumą.

 

 

 

 

 

 

 

plačiau
 
Raseiniškiai Vilniuje vyksiančioje Kaziuko mugėje – sieks rekordo

Paskelbta 2018 02 23

Pirmasis, pavasarį pranašaujantis renginys – Kaziuko mugė. Šiandien Raseinių rajono delegacija lankėsi Vilniuje, kur buvo aptariamas jau 415 kartą vyksiantis renginys – Kaziuko mugė. Ši, ilgametes tradicijas turinti šventė, šiemet skirta Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Programa įspūdinga ir prie jos kūrimo prisidės mūsų raseiniškiai. Raseinių rajono savivaldybė sieks rekordo – gamins didžiausią Lietuvoje saldžiąją verbą, kuri bus puošta įvairiausiais meduoliais. Planuojama, kad saldžioji verba turėtų būti 6 m. aukščio. Smagiausia, kad šventei pasibaigus, meduolius nuo rekordinės verbos bus galima suvalgyti.

 

 

plačiau
 
100 - asis Lietuvos Valstybės atkūrimo gimtadienis Nemakščiuose

Paskelbta 2018 02 21

Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena. Ji jungia dabartį su praeitimi, primena visas laisvės kovas, simbolizuoja valstybės nepriklausomybę ir jos pasiekimus. Šią reikšmingą Lietuvai datą minėjo ir Nemakščių seniūnijos bendruomenė. Tądien kupini pakylėtos nuotaikos, šiltų bendrystės jausmų, gausus būrys bendruomenės narių susirinko į šventę Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje.

plačiau
 
Projektas „Lietuvos valstybės metraštis“

Paskelbta 2018 02 19

Šių metų meninė akcija „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ pirmą kartą parodyta iškilios mūsų valstybės šimtmečio šventės – Vasario 16–osios vakarinėje programoje Žemaičio aikštėje. Dar kartą meninę akciją „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ galėsime pamatyti Šiluvos aikštėje kovo 11 d. 19 val. Tikimės, kad šioje vietoje performansas „suskambės“ visai kitaip, pasipildydamas naujomis spalvomis ir emocijomis.

plačiau
 
Įteikti Garbės ženklo, ,,Auksinės lūšies" ir ,,Žemaičio" apdovanojimai

Paskelbta 2018 02 19

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės Raseiniuose metu buvo įteikti Garbės ženklai ir jau tradiciniais tapę ,,Auksinės lūšies" ir ,,Žemaičio"  apdovanojimai asmenims už Raseinių rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

 

plačiau
 
Linksmosios Užgavėnės

Paskelbta 2018 02 19

Linksmiausia Žiemos šventė Užgavėnės vėl sutraukė didelę minią žmonių į Raseinių rajono kultūros centro kiemelį, kuriame sunku pajusti autentišką šios senos, tradicinės šventės dvasią, tačiau tam tikros apeigos: blynų valgymas, persirengėlių dūkimas, Užgavėnių dainos, Morės deginimas leidžia nors truputėlį prisiliesti prie šių tradicijų. Mūsų visuomenė myli savo kolektyvus, yra pripratę sutikti šventes sėsliai, šalia savo namų,  kartu su šeimomis, todėl  šventės organizatoriai (RRKC darbuotojai) siekia, kad mūsų bendruomenė jaustųsi saugiai, patogiai, gerbtų ir didžiuotųsi mėgėjų menu, kurį puoselėja pačių žiūrovų artimieji, giminaičiai, draugai ir bičiuliai. 

plačiau
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui proginiai atvirlaiškiai

Paskelbta 2018 02 15

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Raseinių meno mokyklos dailės 2 klasės mokiniai  ir mokytoja Renata Lauraitytė sukūrė proginius atvirlaiškius, kuriais bus pasveikinti raseiniškiai atvykę į vasario 16 d. 19 val. į meninę akciją Raseinių miesto Žemaičio aikštėje.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   sekantis