Naujienos
Teatro "Braižas" aktoriai prisideda prie pasaulį vienijančios akcijos ir kviečia


Paskelbta 2018 01 25

Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatras "Braižas" jungiasi prie visame pasaulyje vienijančios socialinės akcijos #WeRemember (#MesPrisimename), kuri yra skirta Holokausto aukoms pagerbti ir atminti, o tuo pačiu - plačiai paskleisti žinutę, kad tai negali pasikartoti nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.

 

Šis teatras 2017 m. Raseinių krašto gyventojams pristatęs spektaklį pastatytą pagal Karolinos Karpavičiūtės pjesę "Mylėk savo artimą", rodomas šiais metais ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose, perkelia žiūrovus į skaudų istorinį laikotarpį - holokaustą Lietuvoje. Tai istorija apie paprastus žmones, jų skausmą, silpnybes ir pagundas, suvaržytas ambicijas ir nutildytus žodžius, kuri paliečia žiūrovų širdis ir juos pravirkdo, o kartu neša žinutę, kad istoriją kuriame dabartyje. "Braižo" aktoriai kviečia solidarizuotis bei prisidėti prie šios visą pasaulį vienijančios akcijos.

 

Nusifotografuokite su užrašu #WeRemember arba #MesPrisimename ir publikuokite nuotrauką socialiniuose tinkluose.

Jei nesinaudojate socialiniais tinklais, nuotraukas galite siųsti el. paštu: weremember@wjc.org

 

Sausio 24-27 d. vyks tiesioginė akcijoje dalyvaujančių nuotraukų transliacija ant Aušvičo - Birkenau koncentracijos stovyklos sienos.

 

 

Raseinių rajono kultūros centras