Meno kolektyvai Raseiniuose » Dailės studija

Studijos vadovė Dalia Rapalytė

Mob. (8 618) 56156

El. p. rapadalia@gmail.com

 

 

Dailės studija įkurta 1992 m. Jai vadovauja Dalia Rapalytė. Kiekvienais metais ją lanko 25-40 moksleivių. Lankytojų amžius įvairus: nuo 5 iki 18 metų . Čia vaikai ir jaunimas mokosi piešimo, tapybos, grafikos pagrindų  bei dekoratyvinių darbų. Jaunieji menininkai dalyvauja įvairiuose rajoniniuose, respublikiniuose piešinių konkursuose ir projektuose. Ypač populiarus buvo tarptautinis konkursas - meninės kūrybos projektas „Gamtos pasaka“. Daugelis jo dalyvių tapo laureatais, buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais.

 

Dailės studijos mokiniai padeda apipavidalinti kai kuriuos kultūros centro renginius, organizuoja rajono mokinių piešinių konkursus, dalyvauja pleneruose ir meninės kūrybos projektuose. Dailės studijos piešiniai eksponuojami Raseinių rajono kultūros centre, Raseinių krašto istorijos muziejuje, Raseinių viešojoje bibliotekoje.

 

Dailės studija bendradarbiauja su Raseinių meno mokyklos dailės klase, Šiluvos vidurine mokykla, organizuoja bendras mokinių piešinių ir kitų kūrinių parodas, dalyvauja projektuose, rengiamuose piešinių konkursuose, vasaros metu - pleneruose, stovyklose.

 

Vadovė Dalia Rapalytė yra aktyvi Raseinių menininkų bendrijos „Pegasas“ narė. Dalyvauja bendruose meniniuose projektuose ir parodose ne tik Raseiniuose, bet ir respublikoje. Pati suorganizavo per 10 personalinių parodų Kaune ir jo rajone, Utenoje, Raseiniuose.

 

 

Sėkmė respublikiniame konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“

Apdovanojimų lietus/2018


Angelų plazdėjimas Šiluvoje/2017

Svečiavosi dailininkas Ramūnas Vaitkus/2017

Justinas - Tarptautinio piešinių konkurso diplomantas/2017

Respublikiniame konkurse - trys pirmos vietos dailės studijos mokinėms/2017

 

Konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ laureatės/2016

Kūrybinių darbų konkurse - siekis perduoti angelo žinią/2016

Vytautė - tarptautinio piešinių konkurso diplomantė/2016Dailės studijos sėkmė respublikiniame konkurse „PEIZAŽAS-RUDENS SPALVOS“/2016

MEDA - respublikinio piešinių konkurso laureatė/2016

Atidaryta Raseinių kultūros centro dailės mokinių kūrybos paroda/2016

Astrėja Vaitkevičiūtė - respublikinio piešinių ir fotografijų konkurso "Lietuvos paukščiai 2016" laureatė

 

Respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso laureatai  /2015 m.