Naujienos
Dailės studijos mokiniai - plakatų konkurso diplomantai/2016

 


Gegužės 4 d. Raseinių švietimo centre buvo apdovanoti šalies moksleivių plakatų konkurso „Vanduo : vartok ir saugok!” rajoninio etapo nugalėtojai. Šį konkursą organizuoja Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos neformaliojo švietimo centras.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivių saviraišką  ir kūrybiškumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, atkreipiant dėmesį į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalom saugoti, kad ji tyra ir sveika pasiektų mūsų namus.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš 7 rajono ugdymo įstaigų. Jie pateikė 37 plakatus. Tarp dalyvių buvo ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Jie  šalies plakatų konkurso  I –oje amžiaus grupėje ( iki 12 metų) užėmė pirmą ir antrą vietas.

Konkurso pirmos vietos laureatu tapo dailės studijos jaunasis piešėjas Tadas Ambrozaitis, o antros vietos diplomante – Vytautė Beinoriūtė.

Moksleivių darbai pirmame etape užėmę I – as vietas pateko į antrąjį konkurso etapą, kuris vyks Vilniuje.

Jaunieji dailininkai buvo apdovanoti Raseinių švietimo centro diplomais ir UAB „Raseinių vandenys“ vertingais prizais, kuriuos įteikė šios įmonės vyr. inžinierius Algirdas Kumpikevičius.  Jis visiems susirinkusiems papasakojo apie vandens svarbą mūsų gyvenime ir  apie plakatų konkurso esmę.

Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai nuolat tobulėja ir siekia pripažinimo įvairiuose šalies konkursuose.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė