Naujienos
Astrėja Vaitkevičiūtė - respublikinio piešinių ir fotografijų konkurso "Lietuvos paukščiai 2016" laureatė


Piešimas vaikui  - ne tik vienas puikiausių būdų išmokti daugybės dalykų. Tai vaiko vidinio pasaulio atspindys, jo jausmų kalba.

    Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir fotografijų konkurse „ Lietuvos paukščiai 2016“. Dalyvauti konkurse buvo kviečiami Lietuvos pradinio , priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.

    Konkurso vertinimo komisijai buvo pateikti vaikų piešiniai ir nuotraukos, kurie atitiko šių metų tematiką – „Lietuvos miškų ir pievų paukščiai“. Iš viso buvo atrinkta 540 pradinių klasių mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų darbų, kurių autoriai buvo iš visos Lietuvos: Akmenės, Alytaus, Anykščių, Jonavos, Kauno, Klaipėdos, Lentvario, Naujosios Akmenės, Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Trakų, Ukmergės, Utenos, Vievio, Vilkaviškio, Vilniaus, Tauragės, Kėdainių ir kitų miestų bei rajonų mokyklų ir darželių.

   Visus konkurso „Lietuvos paukščiai 2016“ taisykles atitinkančius piešinius ir nuotraukas buvo patikėta vertinti kompetentingai komisijai. Atsižvelgiant į atsiųstų darbų gausybę, piešinių konkurse visose amžiaus grupėse atrinkta po 6 laimėtojus, o nuotraukų konkurse – 3.

    Visi konkurso dalyviai gavo padėkas. Geriausi darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo apdovanoti diplomais . Tarp laureatų yra ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinė Astrėja Vaitkevičiūtė. Ji – II vietos diplomantė ikimokyklinukų grupėje. Sveikiname jaunąją menininkę ir linkime toliau piešti ir skinti laurus piešinių konkursuose.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė