"/> Didžioji Raseinių rudens šventė bus pilna įvairios veiklos           " />
Naujienos
Didžioji Raseinių rudens šventė bus pilna įvairios veiklos


Paskelbta 2017 09 07

Rudens šventė Raseiniuose vyksta jau daug metų. Renginys buvo vadinamas įvairiai, tačiau šiemet buvo apsispręsta  išsaugoti praėjusios šventės pavadinimą RUDENS BENDRYSTĖS SODAS.

 

Visa šventės PROGRAMA >                 

Dalinkimės informacija ir kvieskime į šventę socialinėje erdvėje  facebook > 

 

Mūsų tikslas yra kuo daugiau sukviesti įvairių miesto ir kaimo bendruomenių, kurios supažindintų ir pristatytų savo vykdomas veiklas, idėjas, iniciatyvas, gebėjimus bei dalyvautų, organizuojant, kuriant renginio programą. Kiekvienais metais sulaukiame žmonių, kurie nori prisidėti su naujomis iniciatyvomis ir į jų įgyvendinimą įtraukti kuo daugiau dalyvių. Šventės svarbiausi akcentai -  bendravimas, mėgavimasis galimybe kartą per metus visiems susitikti ir pasidalinti mintimis, lūkesčiais, atradimais ir praradimais. Ši šventė  skirta visai šeimai, todėl ir programoje numatomos įvairiausios veiklos, užsiėmimai ir pramogos.

 

Šiemet šventės dalyviai galės ne tik aplankyti tradicinę mugę, seniūnijų, miesto ir kaimo bendruomenių, įvairių organizacijų kiemelius, bet ir dalyvauti mėgėjiškose orientacinėse dviračių varžybose, Raseinių krašto istorijos muziejaus kūrybos saloje Gyvybės medis, meninėje akcijoje Ištirpstantis reljefas, šokių grupės JAZZ HOUSE TEAM - Lindyhop  parodomojoje programoje -  pamokoje.  Automobilių mėgėjai galės apsilankyti Kauno Škoda centro kiemelyje, kuriame bus pristatomi keturi nauji šios firmos automobiliai, užsiregistruoti ir išbandyti  juos, važinėjant Raseinių miesto gatvėmis. Mažųjų laukia edukacinės programos. Šventės naujovė - jaunųjų mokslininkų laboratorija, kurioje vaikai galės ne tik stebėti, kaip atliekami įvairūs bandymai, bet ir patys tapti jaunaisiais mokslininkais. Vaikai galės šėlti su burbulų dama, apsilankyti ir pažaisti Raseinių meno mokyklos teatro „Svajoklis“ stalo žaidimų kiemelyje, pasigaminti  tautinę lėlytę, nusifotografuoti prie tautinio kostiumo stendo. Šiemet pirmą kartą vyks respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalis BEL CANT. Dalyvauja kolektyvai iš Plungės, Radviliškio, Kėdainių, Tauragės ir Raseinių.

Liaudiškos muzikos gerbėjai galės pasimėgauti Raseinių rajono kultūros centro meno kolektyvų: Nemakščių vyrų vokalinio - instrumentinio ansamblio ir tautinių šokių kolektyvo Raskila, Slavsko (Rusija)  miesto moterų vokalinio ansamblio  DOČKI  ir  Raseinių TAU šokio ir dainos fakulteto studentų  pasirodymais.

 

Profesionaliosios muzikos gerbėjai turės galimybę mėgautis populiarių scenos atlikėjų:  Simono Donskovo, Sasha Song ir Kotrynos Juodzevičiūtės, grupės Studija koncertine programa.

Vyks šventinė loterija, kuriai prizus įsteigė UAB Izora  ir žurnalas Savaitė.

Esame dėkingi UAB Danspin už įspūdingą dovaną miestui - fejerverkus, kuriais pasidžiaugsime šventės RUDENS BENDRYSTĖS SODAS pabaigoje.

Mieli šventės dalyviai,  dabar Jums reikia tik susiruošti, nepabijoti prasto oro ( jeigu toks būtų), nusiteikti pramogoms, bendravimui ir gero, turiningo laiko praleidimui.

Ką įvardintumėte vienu iš svarbiausių šventės akcentų?

 

Pagrindinis šventės akcentas - simbolinis RUDENS BENDRYSTĖS SODO SUKŪRIMAS. Kviečiame įvairias organizacijas, seniūnijas, kaimo ir miesto bendruomenes prisidėti prie jo kūrimo. Sukurkite savo medį ir juo papuoškite  sodą. Detalią informaciją apie kuriamą medį galite parsiusiųsti ČIA >

Ačiū Jums, kad visuomet esate geranoriški, kūrybingi ir padedate kartu auginti Bendrystės sodą. 

 

 

 

Su geriausiais linkėjimais, šventės organizatorius,

Raseinių rajono kultūros centras