Naujienos
Jų laiką ne laikrodžiai skaičiuoja, bet širdys


Paskelbta 2019 05 27

Katauskių bendruomenės namuose vyko gražus renginys „Motinos širdis“, skirtas Motinos dienai paminėti. Motinos diena – tai laikas, kai patys nuoširdžiausi ir šilčiausi žodžiai, pačios gražiausios gėlės skiriamos Jums, mielosios mamos. Daug gražių žodžių mūsų mamoms ir močiutėms išsakė Šiluvos seniūnijos atstovė Rita Tamutienė, Katauskių bendruomenės pirmininkas Jonas Galinaitis, renginio vedėja Janina Riukienė. Deja, ne visoms mamoms likimas lėmė džiaugtis šia nuostabia pavasario švente. Jau išėjusias, pagerbėme tylos minute.

Katauskių moterų šokių ir tautinių šokių kolektyvai „Atgaiva“ (vad. Laura Balserienė) mamytėms ir kitiems žiūrovams padovanojo nuotaikingus šokius. Ačiū jiems už tai.

Į svečius, pasveikinti mamas, atvyko Paliepių moterų vokalinis ansamblis bei Elizos ir Kamilės duetas (vad. Vaida Aputytė). Labai Gražios dainos apie mamą, ilgesį, meilę, tiesiog liejosi iš ansamblio moterų ir mažųjų dainininkų lūpų. Salėje sėdintys kartu dainavo, lingavo ir negailėjo plojimų.

Nuoširdžiai dėkojame svečiams iš Paliepių už tokią gražią dovaną mūsų mamoms. Visoms mamoms ir močiutėms buvo įteiktos gėlės. Po koncerto visi pabendravome prie arbatos puodelio.

 

Teksto ir nuotraukų autorė:

RRKC kultūrinių renginių organizatorė Katauskiuose Janina Riukienė