Naujienos
MEDA - respublikinio piešinių konkurso laureatė/2016


Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo trečiajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Lietuvos architektūros perlai“. Rengdamiesi šiam konkursui mokiniai plačiau domėjosi Lietuvos architektūros stiliais, kūrybiškai pažvelgė į garsius šalies ir regiono architektūros objektus, sužinojo jų raidos istorijas, įvairiomis meninės raiškos priemonėmis kūrė originalias interpretacijas.

Sėkmingiausiai respublikiniame  konkurse pasirodė dailės studijos jaunoji kūrėja – Meda Babonaitė. Ji  su savo piešiniu „Raseinių bažnyčia“ 9- 11 metų amžiaus grupėje užėmė II –ąją vietą.

Gegužės 16 dieną Meda dalyvavo Vilniaus MSCB bibliotekoje „Saulutė“ , kur vyko trečiojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso „Lietuvos architektūros perlai“ laureatų apdovanojimo renginys. Čia jai buvo įteiktas diplomas ir prizas. Laureatus, užėmusius I- ąsias vietas, apdovanojo savo įsteigtais prizais LR Seimo narys Šarūnas Gustainis. Gitara grojo, dainavo ir šventinę nuotaiką kūrė Roman Gorodeckij .

Laureatų apdovanojimų šventėje apie konkursą ir jo rezultatus papasakojo Menų studijos „Linksmos spalvos“ direktorė dailininkė Žimantė Žindulienė  . Konkursui piešiniai atkeliavo iš visos Lietuvos: Elektrėnų, Kauno , Kalvarijos, Klaipėdos, Mažeikių, Marijampolės, Palangos, Panevėžio, Plungės, Rokiškio, Raseinių, Rudaminos, Ventos, Vievio, Vilniaus, Utenos ir kt. Šiemet piešinius vertino dar didesnė komisija, kurią sudarė 5 žymūs dailininkai, Dailės akademijos dėstytojas, dailės mokytoja- metodininkė, architektas. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo darbo temos originalumas ir kūrybiškumas.

Smagu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai respublikiniuose konkursuose nelieka nepastebėti.

Jaunajai dailininkei Medai linkime ir toliau kurti, tobulėti ir dar dalyvauti ne viename respublikiniame piešinių konkurse.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė