Naujienos
Šiluvos tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" Lietuvos plento taurės dviračių žygio šventėje

Paskelbta 2019 04 01

RRKC Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" kovo 31 d. dalyvavo ir savo šokiais džiugino Lietuvos plento taurės dviračio žygio dalyvius. 

plačiau
 
Paliepių moterų vokalinio ansamblio meninė programa Pajieslio bendruomenės centre

Paskelbta 2019 04 01

Kovo 30 d. RRKC Paliepiuose moterų vokalinis ansamblis ir duetas su savo menine programa dalyvavo Kėdainių rajono Pajieslio bendruomenės centre, vykusiame bendruomenės susirinkime. Ačiū už šiltą priėmimą ir už bendradarbiavimą, kuris prasidėjo prieš metus ir tikimės tęsis toliau!  

 

plačiau
 
Džiugi žinia iš Rumunijos

Paskelbta 2019 03 29

Po ilgos laukimo pagaliau atkeliavo džiugi žinia iš Rumunijos, kur Raseinių rajono kultūros centro jaunieji menininkai dalyvavo XV-ame tarptautiniame  dailės ir dailiųjų amatų  konkurse „Rudens spalvos“.  Laikui bėgant, šis meninis konkursas iš respublikinio tapo tarptautiniu, sujungdamas kūrybiškumą ir vaizduotę be sienų. Šį konkursą organizavo Lipovos miesto rotušės vaikų klubas.

plačiau
 
Muzikinis vakaras senjorams

Paskelbta 2019 03 28

Kovo 25 d. Raseinių AJE salėje vėl vyko Muzikinis vakaras senjorams. Renginio metu dainas dainavo Raseinių rajono kultūros centro Katauskiuose moterų vokalinis ansamblis „Pienė" (vad. Saulius Beniulis). Muzikiniai vakarai senjorams Raseinių rajono kultūros centre vyksta nuo š. m. sausio mėn. Džiugu, kad kiekvieną kartą vis daugiau senjorų lapsilanko šiame renginyje. Vakarai organizuojami kiekvieno mėnesio paskutinį pirmadienį. Daugiau informacijos apie renginius senjorams rasite RRKC svetainėje ir rajono spaudoje. Laukiame Jūsų kituose organizuojamuose muzikiniuose vakaruose.

plačiau
 
Šiluvos tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė“ šokių festivalyje „Šokių pynė 2019“ Kelmėje

Paskelbta 2019 03 26

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė'' dalyvavo IX regioniniame šokių festivalyje „Šokių pynė 2019“ Kelmėje, kovo 23 dieną. Kolektyvas tęsia sceninio šokio tradicijas šokdamas tautinius šokius. Smagu buvo dalyvauti ir susipažinti su kitų miesto šokių kolektyvais, o jų buvo net penki: Šiaulių, Pakruojo, Palangos, Akmenės ir Kelmės.

plačiau
 
Andriaus Rimiškio koncertas Kalnujuose

Paskelbta 2019 03 26

Kovo 24 dieną, ramią sekmadienio popietę, kaime šurmulys. Muzikos mylėtojai skubėjo į Andriaus Rimiškio koncertą. Tai Lietuvos pop muzikos atlikėjas. Atlikėjas išgarsėjo tapęs nugalėtoju populiariame lietuviškame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ 2005 metais. Lingavome ir kartu dainavome klausydamiesi gerai žinomų dainų „O kam sava“, „Tu ir gitara“, „Gėlių kvartale“, „Dovanosiu“, „Rūtos“ ir kt. Žiūrovai po koncerto skirstėsi su šypsenomis veiduose. Atlikėjas noriai fotografavosi su visais norinčiais įsiamžinti. Ačiū Andriui už nuoširdų koncertą, ačiū ištikimiems žiūrovams.

 

plačiau
 
„Cinkelis“ Šedbaruose

Paskelbta 2019 03 26

Visai netikėtai užsimezgė graži draugystė su kaimyninio Kelmės rajono Šedbarų kaimo bendruomene „Spiečius" ir Šedbarų kultūros namų kultūros darbuotojais. Sulaukėme skambučio iš bendruomenės pirmininkės Dijanos Karpinienės, kuri pakvietė mūsų teatrą „Cinkelis“ parodyti spektaklį Šedbarų kultūros namuose. Kovo 22 d. pavakare ir išvykome su misija - padovanoti geros nuotaikos žiupsnelį šedbariškiams bei parodyti, kad mylime tai, ką darome, dėl ko renkamės ir repetuojame...

plačiau
 
Šokių festivalyje „Šokio vizija 2019"

Paskelbta 2019 03 25

RRKC Sujainiuose merginų šokių kolektyvas „Vaivorykštė" (vad. R.Visockienė) dalyvavo Raseinių rajono mokinių / vaikų ir suaugusiųjų šokių festivalyje „Šokio vizija 2019“, kuris vyko kovo 20 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Sujainių šokių kolektyvui „Vaivorykštė“ tai pirmasis  festivalis, kada pasirodo ne Raseinių rajono kultūros centro ar bendruomenių organizuojamuose renginiuose. Kolektyvas apdovanotas padėka už puikų pasirodymą festivalyje. Pilnos įkvėpimo merginos ruošiasi didesniems iššūkiams.

plačiau
 
Šokių festivalis-konkursas ,,Šokių fiesta 2019" Šaukėnuose

Paskelbta 2019 03 25

Kovo 23 d. RRKC Katauskiuose  šokių kolektyvas ,,Atgaiva" ir RRKC Sujainiuose šokių kolektyvas ,,Banga" dalyvavo Šaukėnuose vykusiame šokių festivalyje-konkurse ,,Šokių fiesta 2019". Konkurse dalyvavo 15 kolektyvų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. RRKC Katauskiuose šokių kolektyvas ,,Atgaiva" buvo apdovanoti I laipsnio diplomu, o RRKC Sujainiuose šokių kolektyvas ,,Banga" II laipsnio diplomu.

plačiau
 
Romansų šventė „Rožė ta..." Pociūnėliuose

Paskelbta 2019 03 25

Saulėtą kovo 23 dieną RRKC Šiluvoje vokalinė grupė ,,Ingrida ir draugai" ir RRKC Katauskiuose moterų vokalinis ansamblis ,,Pienė" pirmą kartą dalyvavo Romansų šventėje ,,Rožė ta..." Pociūnėlių kultūros namuose (Radviliškio raj.). Šventėje dalyvavo kolektyvai iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio ir Raseinių rajonų. Po padėkų ir dovanų įteikimo renginį vainikavo visų bendrai sudainuota daina „Rožė ta“.

plačiau
 
„Skambanti poezija" Pakražančio kultūros centre

Paskelbta 2019 03 25

Kovo 22 d. RRKC Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ dalyvavo regioniniame renginyje „Skambanti poezija", skirtame pasaulinei poezijos dienai paminėti, kuri vyko Pakražančio kultūros centre (Kelmės raj.). Renginio tema – Meilė. Kolektyvų iš Kelmės, Alytaus, Radviliškio, Šilalės, Raseinių rajonų dainas apjungė Pakražančio kultūros centro paruošta muzikinė-literatūrinė kompozicija, kuri atskleidė mylinčių žmonių gyvenimiškas akimirkas, džiaugsmus ir išgyvenimus.

plačiau
 
Nemakščių vyrų vokalinis - instrumentinis ansamblis muzikos šventėje ,,Ten, kur Venta''

Paskelbta 2019 03 25

Kovo 24 d. RRKC Nemakščiuose vyrų vokalinis - instrumentinis ansamblis (vad. Juozapas Juščius) dalyvavo Ventos kultūros namų organizuotoje muzikos šventėje ,,Ten, kur Venta''. Po pasirodymo ,,Nemakščių vyrai'' sulaukė  gausių aplodismentų ir šūksnių ,,Pakartot !''.

plačiau
 
Festivalio Urban Art garso meno ir eksperimentinės muzikos keturių renginių ciklas ,,Susikirtimai"

Paskelbta 2019 03 25

Jau trečius metus festivalio Urban Art Raseiniai programoje dalyvauja mūsų partneriai – Vilniaus Kirtimų kultūros centras. Šiemet Atviroje jaunimo erdvėje jie pristatys garso meno ir eksperimentinės muzikos keturių renginių ciklą ,,Susikirtimai". Kūrybinių dirbtuvių dalyvių amžius neribojamas, priemonės - suteikiamos. Renginys nemokamas. Pirmosios kūrybinės dirbtuvės jau balandžio 1 d. 18:00 val.

plačiau
 
Pavasario šventė ,,Paukščiams sugrįžtant" Ramonuose

Paskelbta 2019 03 25

Kovo 22 d. vakarą ramoniškiai rinkosi į Ramonų bendruomenę į gražią pavasario šventę ,,Paukščiams sugrįžtant". Iškėlė pačių pagamintus inkilėlius, klausėsi RRKC Ramonų vokalinio ansamblio (vad. Vytautas Kasparavičius) ir RRKC Berteškiuose vokalinio moterų ansamblio (vad. Jolita Pužaitienė) atliekamų dainų.

plačiau
 
Popietė istorine tema ,,Antano Smetonos prezidentavimas” Viduklės bibliotekoje

Paskelbta 2019 03 21

Pažymint pirmojo Lietuvos Respublikos prezidento Antano Smetonos gimimo 145-ąsias ir jo išrinkimo šalies prezidentu 100-ąsias metines Viduklės miestelio bibliotekininkė Janina Gečaitė kovo 19 d. sukvietė didelį būrį smalsių skaitytojų į popietę, kurioje buvo prisimintas ir pagerbtas prieštaringos reputacijos Nepriklausomybės Akto signataras, 1919 metų balandžio 4 dieną tapęs ir pirmuoju Lietuvos prezidentu.

plačiau
 
Edukacinė ekskursija į Raseinių krašto istorijos muziejų

Paskelbta 2019 03 21

2019 m. kovo 20 d. aktyvūs Pramedžiavos visuomenininkai ir meno mėgėjai vyko į edukacinę ekskursiją, aplankė Raseinių krašto istorijos muziejų. Maloniai sutikusi muziejininkė Lina Vapsevičienė pristatė muziejaus eksponatus, savo pasakojimais leido lankytojams atsidurti pasakojamajame laikmetyje.

plačiau
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Sujainiuose

Paskelbta 2019 03 20

Gražią sekmadienio popietę, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas prasidėjo protų mūšiu „Pavaikščiokime Lietuvos istorijos takais“. Penkios komandos puikiai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją ir įžymius Lietuvai žmones. Pasibaigus proto mūšiui vienas kitą keitė eilės apie Lietuvą, skambios dainos ir šokiai. Jau tapusi tradicija, jog kiekvienais metais Paliepių seniūnijos seniūnė R.Spurgienė įteikia vienam renginio dalyviui Lietuvos valstybinę vėliavą. Šiais metais dovana keliavo į mažos mergaitės Tėjos Meilytės rankutes.

plačiau
 
Kovo 11 –oji Šiluvos seniūnijoje

Paskelbta 2019 03 19

Tradiciškai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę šiluviškiai pradėjo 8 val. ryto vėliavos pakėlimu miestelio Turgaus aikštėje. 12 val. seniūnijos bendruomenių atstovai  rinkosi Šiluvos bazilikoje – švęsti Šv. Mišių už Lietuvą ir jos žmones. Po Šv. Mišių, susirinkusieji keliavo į kultūros namus - RRKC Šiluvoje salę. Šventinį minėjimą pradėjo Šiluvos gimnazijos jaunieji šauliai iškilmingu trispalvės  įnešimu. Visi susirinkusieji vieningai  sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Seniūnijos seniūnas J.Šlepas iškilmingai įteikė vėliavas pagerbtiems seniūnijos bendruomenių atstovams ir kultūrinės veiklos puoselėtojams. Meninę programą paruošė seniūnijos mėgėjų meno kolektyvai.

plačiau
 
RRKC MĖGĖJŲ MENO KOLEKTYVAI KOVO 11-ĄJĄ ŠVENTĖ KROATIJOJE

Paskelbta 2019 03 19

Šiais metais Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose vyrų vokalinis - instrumentinis ansamblis (vad. Juozapas Juščius) ir Raseinių rajono kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Raskila“ (vad. Milda Urniežienė) bei jų palaikymo komandos Kovo 11 -ąją šventė ne Lietuvoje. Tądien jie Lietuvos valstybės himną giedojo Kroatijoje, Splito senamiesčio Diokletiano rūmų komplekse. Trogiro rivjeroje skambėjo daina „Lietuva brangi“. Kovo 12 d. kolektyvai koncertavo Zadaro mieste vykusiame iškilmingame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11 -osios minėjime, kurį surengė Lietuvos garbės konsulas Zadare Rima Koič.

plačiau
 
Profesionalių atlikėjų koncertas Šiluvoje

Paskelbta 2019 03 18

Kovo 9 d. Šiluvos kultūros namuose vyko neeilinis koncertas ,,Meilės rapsodija", skirtas moters dienai paminėti. Koncertavo profesionalios atlikėjos Zita Martinavičiūtė - sopranas, Nijolė Baranauskaitė – fortepijonas. Renginio vedėja Irena Žilinskiene. Skambėjo populiariausi rusų romansai, gražiausios neapolietiškos ir ispaniškos dainos bei labiausiai pamėgti lietuvių kompozitorių kūriniai.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   sekantis