Naujienos
Ledo skulptūros Maironio parke/2016

Gražus bendradarbiavimo pavyzdys, siekiant įdomaus ir prasmingo tikslo apjungė verslą, kultūrą ir meną. Raseinių rajono kultūros centro pašonėje, Maironio parke, prieš kelias dienas Raseinių Rotary klubas ir Raseinių rajono kultūros centras įkurdino keturis ledo luitus, kurie dėka talentingo menininko, garsaus medžio drožėjo, tautodailininko Ričardo Ramanausko atgyja ir virsta meno kūriniais. Tai bendra dovana Raseinių žmonėms ir svečiams.
Maloniai kviečiame pasigrožėti skulptūromis, kurios bus „gyvos“ tiek ilgai kiek išsaugos pati žiema ir mes patys.

Daugiau nuotraukų rasite ČIA

Apie tai rašo ir www.grynas.delfi.lt

 
 
Akimirkos iš Lietuvos laisvės gynimo 25-mečio paminėjimo Raseiniuose/2016

Patys svarbiausi dalykai yra paprasti, dažniausiai apibūdinami keliais žodžiais: laisvė, teisingumas, garbė, pareiga, viltis, gailestingumas. 

Istorija ne kartą įrodė, kad laisvė veltui nedalijama, todėl branginkime ir išsaugokime ją. Semkimės stiprybės ir vienybės iš tauriausių Lietuvos žemės vaikų, brangiausiai sumokėjusių už Tėvynės laisvę. Atraskime jėgų būti vieningi šiandien, ryt ir visados.

plačiau
 
Respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso laureatai/2015

Gruodžio pabaigoje Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinius pasiekė džiugi žinia. Sužinojome, kad Trečiajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“ net trys dailės studijos mokiniai bus apdovanoti diplomais ir prizais už puikius savo piešinius. Šiame konkurse dalyvavo jaunieji piešėjai iš Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Utenos, Vievio, Lazdijų, Panevėžio, Rokiškio, Alytaus, Kaltinėnų, Šilalės, Švenčionėlių, Domeikavos, Raseinių. 

 

plačiau
 
Bus teikiami prestižiniai apdovanojimai „AUKSINIS FENIKSAS"

Lapkričio 27 d. 16 val. Tauragės kultūros centre iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

plačiau
 
Tapybos darbų parodos atidarymas

Mūsų kraštietės, Rimos Kleivienės, pirmoji personalinė tapybos paroda, kurioje eksponuojami penkerių metų darbai. 

 

Paroda veiks iki lapkričio 23 d.

plačiau
 
HOBBY trenksmas Varėnoje/2015

Jubiliejiniame Dzūkijos "Grybų šventės" renginyje dalyvavo mūsų grupė "Hobby". Klausytojams ir žiūrovams jie dovanojo daug gerų emocijų, linksmų lietuviškų ir užsienietiškų dainų. Pasak renginio organizatorių, „mes nesitikėjome, kad tokiame mažame mieste kaip Raseiniai, gali būti tokio aukšto profesionalumo lygio gyvo garso grupė. Dėkojame Jums už tokį įspūdingą ir šiltą koncertą“.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14