Naujienos
Akimirkos iš Kovo 11 -osios minėjimų Raseinių krašte

Paskelbta 2017 03 14

Minint svarbias valstybines datas, kiekvieną kartą turime progą susimąstyti, prisiminti istorinius įvykius, kurių dalis vis dar gyva žmonių atmintyje, ir pabandyti suprasti tai, ko mus moko praeitis. Šiandien esame laisvi, tik ar teisingai suvokdami laisvę, mes teisingai kuriame savo valstybės - laisvos Lietuvos ateitį.

27 - ąjį kartą švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Raseinių krašto žmonės ir svečiai rinkosi į Raseinių mieste ir kaimuose organizuojamus renginius.

 

 

plačiau
 
Gitarą kartais pakeičia teptukai

Paskelbta 2017 03 09

Raseinių rajono kultūros centro grupės "HOBBY" gitaristas, Viktoras Viskontas, kovo 10 d. pristatys savo pirmąją tapybos parodą.

plačiau
 
Dėkojame kultūros savanoriams

Paskelbta 2017 03 02

Daugelyje Rasienių rajono kultūros centro renginiuose galite pamatyti jaunus žmones apsivilkusius raudonomis maikutėmis ant kurių parašyta SAVANORIS. Taip, tai mūsų šviesuoliai ir geradariai, kurie savo jaunatviška energija prisideda prie rajono kultūrinės veiklos.

Nuotraukose - kultūros savanoriai iš neseniai praūžusios Užgavėnių šventės, kurie atsakingai koordinavo vaikų kiemelį. AČIŪ, kad esate kartu su mumis.

plačiau
 
Ugnies liežuviai pasiglemžė žiemą negrįžtamai

Paskelbta 2017 03 02

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28 - ąją, raseiniškiai rinkosi į kasmetinę Užgavėnių šventę. Raseinių rajono kultūros centro kiemelis buvo pilnas šurmulio, juoko, šposų, persirengėlių išdaigų.... 

 

plačiau
 
Neįprastai minėsime Kovo 11- ąją Betygaloje

Paskelbta 2017 02 27

Kovo 11- ąją  kviečiame švęsti Betygaloje.  Renginio organizatoriai siūlo tikrai nepaprastą programą  - pradedant žygiu gamtoje ir baigiant dalyvavimu įspūdingame performanse - šviesos, vaizdo ir garso spektaklyje LIETUVOS VALSTYBĖS METRAŠTIS.

 

Beveik visas renginys bus gyvai transliuojamas į interneto portalą "Mano Raseiniai" ir socialinius tinklus.

 

plačiau
 
Pasiutusiai linksmai varysime žiemą iš Raseinių miesto ir kaimų

Paskelbta 2017 02 27

Paskutinę žiemos dieną Raseinių rajono kultūros centro darbuotojai mieste ir kaimuose kartu su gyventojais žaiSmingai varys žiemą iš kiemo. Peržiūrėkite sąrašą, kur jums būtų parogiau prisijungti vasario 28 d. linksmai pasiausti Užgavėnių šventėje.

 

Nuotr. iš "Alio, Raseiniai"

plačiau
 
Kaip mes šventėme 99-ąjį Lietuvos gimtadienį

Paskelbta 2017 02 20

Valstybės atkūrimo diena, Vasario 16-oji - ypatinga šventė visai Lietuvai. Kiekvienais metais minėdami valstybines šventes, mes prisimename Lietuvos istoriją, apmąstome dabartį ir su kiekvieną dieną ištartais žodžiais, darbais, veiksmais ir mintimis kuriame jos ateitį. 

Raseinių rajono kultūros centro darbuotojai kvietė raseiniškius ir svečius paminėti įvairiais renginiais svarbią Lietuvai datą.

 

Nuotrauka iš Alio, Raseiniai. Originalią trispalvę padovanojo Raseinių technologijos ir verslo mokykla.

plačiau
 
Turininga etnokultūrinė naktis Šilalėje

Paskelbta 2017 02 01

Pastarosiomis dienomis per Lietuvos radiją ir kitus informacinius šaltinius vis dažniau buvo galima išgirsti puikių atsiliepimų apie sausio 27 d. įvykusį etnokultūrinį, jaunatvišką renginį Šilalėje, skirtą Piliakalnių ir Tautinio kostiumo  metams atidaryti, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėti. Nepraleido progos čia sudalyvauti  ir mūsų Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje jaunimo muzikos grupė "Grikiai", vadovė Janina Baltkojienė, kurie koncertavo, šoko, praplėtė bičiulių, bendraminčių ratą, kvietė  ten buvusius atvykti į Betygalą,  pažinti Raseinių kraštą ir mūsų piliakalnius.

 

 

plačiau
 
Raseinių AJE antrąjį gimtadienį atšventė su „Mad Money“

Paskelbta 2017 01 23

Daugiau nei prieš savaitę Raseiniuose lankėsi „Mad Money“, socialiniame tinkle prisistatanti, kaip trijų asmenų grupė, kurios muziką sudaro šiuolaikinis HipHop‘as lydimas pozityvios šypsenos, motyvacijos ir jaunatviškos energijos. Šie vaikinai buvo pagrindiniai Raseinių jaunimo erdvės AJE 2-ojo gimtadienio svečiai. 

 

plačiau
 
Respublikinė piešinių konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“ – 4 laureatai

Paskelbta 2017 01 19

Šių metų sausio 6 d. Raseinių kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė kartu su savo auklėtiniais vyko į Vilnių, kur VCUP renginių ir pramogų centre vyko ketvirtojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių  konkurso „Apšerkšniję mūsų žiemos“ laureatų apdovanojimo šventė. 

plačiau
 
Sausio 13-osios minėjimas

Paskelbta 2017 01 16

Įvykę renginiai Raseiniuose minint Lietuvos laisvės gynimo, sausio 13-osios, dieną subūrė ne tik vyresnės kartos raseiniškius, bet ir pačius mažiausiuosius. Tai diena, kuria siekiama bent trumpam grįžti į istoriją, kuri skaudi prisiminimuose, bet kupina vilties būti įskiepyta mūsų ateinančioms kartoms: ginti, mylėti, saugoti savo laisvą Tėvynę. 


Ačiū užfiksavusiems ir pasidalinusiems renginių akimirkomis >
 

plačiau
 
Viena iš gražiausiai pasipuošusių įstaigų ir Raseinių rajono kultūros centras

Paskelbta 2017 01 02

Gruodžio 29 d., Raseinių miesto seniūnijoje buvo apdovanoti konkurso „Ruošiantis Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams“ nugalėtojai. Tarp jų ir Raseinių rajono kultūros centras. 

 

plačiau
 
Kalėdinė mugė "Pas mus ateina Kalėdos"/2016

Gruodžio 10 -11 d. per du aukštus įsikūrusioje ir dvi dienas šurmuliavusioje mugėje lankytojai galėjo ne tik įsigyti artėjančioms didžiosioms metų šventėms dovanų, dekoracijų, bet ir savo rankomis iš natūralių medž. pasidaryti eglutės žaisliukų, adventinį vainiką ir kitas grožybes.

plačiau
 
Advento chorinės muzikos koncertas Radviliškyje/2016

Gruodžio 17 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje skambėjo chorų atliekamos giesmės.

Giesmes radviliškiečiams dovanojo chorai iš Radviliškio miesto bei svečiai iš Raseinių rajono kultūros centro - mišrus choras ,,Šatrija“ (vad. Gražvydas Jegnoras) ir Vievio kultūros centro - kamerinis choras ,,Con moto“ (vad. Audronė Stepankevičiūtė).

plačiau
 
Girkalnyje įžiebta Kalėdinė eglė/2016

Girkalnio gyventojai gruodžio 17 d. rinkosi į šventinį koncertą, kurio metu buvo įžiebta Kalėdinė eglė. Jaukų vakarą linguodami ir niūniuodami kalėdines dainas kartu su atlikėjais miestelio gyventojai galėjo pajausti didžiųjų švenčių laukimo pradžią.

 

plačiau
 
Kalėdinės eglės įžiebimas Ariogaloje/2016

Įžiebus pagrindinę Raseinių miesto Kalėdinę eglę šventinis koncertas keliauja į kitus miestelius. 

Gruodžio 15 d. Raseinių kultūros centro darbuotojai ir Raseinių meno mokyklos moksleiviai koncertavo Ariogaloje. 
Ariogališkių žaliaskarė jau spindi.

plačiau
 
Adventinis vakaras "Kalbėk man apie ..."/2016

 


Gruodžio 11 d.  Kultūros centro mišrus choras „ŠATRIJA“ (vadovas Gražvydas Jegnoras) ir mėgėjų teatras „BRAIŽAS“ (režisierė Jolanta Šimaitienė) pakvietė raseiniškius į adventinį vakarą „Kalbėk man apie..“ pagal Chalilio Džibrano poetinių esė rinkinį „Pranašas“. Ištartų žodžių prasmė, palydėta giesme, kvietė žiūrovus stabtelėti, pabūti čia ir dabar. Kiekvienas aktorių ištartas žodis tarsi grūdas į žemę krito į susirinkusiųjų širdis.

plačiau
 
Konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ laureatės/2016

 


Šiemet jau 18 –ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame  rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“. Nuo 1998 m. rengiamas konkursas išsiplėtė tiek geografiniu, tiek žanro požiūriu. Konkurso tikslas - skatinti susidomėjimą gimtojo krašto istorija ir gamta, gražiausia vidurio Lietuvos upe – Dubysa. 

plačiau
 
Kūrybinių darbų konkurse - siekis perduoti angelo žinią/2016

 


Tryliktus metus iš eilės Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo – iniciatoriai Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai  - Rima ir Algirdas Bingeliai.

Į konkursą susirinko vaikai ir pedagogai iš daugelio šalies rajonų.

Šiame konkurse dalyvavo ir du Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai, kurie pristatė savo kūrybinius darbus. Kiekvienas jų savaip atskleidė angelo siųstą žinią.

plačiau
 
Muzikali ir jauki eglės įžiebimo šventė Raseiniuose/2016

Artėjant metams prie pabaigos ir pasitinkant gražiausias metų šventes, norėjome raseiniškius sukviesti į vieną būrį, kad pabūtume kartu, pasidžiaugtume vieni kitais ir įžiebtume Raseinių miesto šventinę eglę. Taip mes tarsi pranešėme žinią visiems, kad Raseinių miesto žmonės su didžiausiu džiaugsmu, ilgesiu, tikėjimu ir meile laukia artėjančių Šventų Kalėdų.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   sekantis