Naujienos
Raseinių dekanato Šeimų šventė „Pasaulio taika prasideda šeimoje"

Gegužės 11 d. ir 12 d. 12.00 val.

Raseinių dekanato Šeimų šventė „Pasaulio taika prasideda šeimoje"

Raseinių bažnyčios šventoriuje, Maironio parke

plačiau
 
Kalnujiškių išvyka į Saločius

Paskelbta 2019 04 30

Balandžio 27 d. RRKC Kalnujuose kaimo kapela „Kalnuja“ dalyvavo tarptautiniame kapelų festivalyje Saločiuose „Pakol jauni esma“. Jėgas teko išbandyti su Ignalinos kultūros ir sporto centro kapela ,,Ringė“, Latvijos lietuvių bendruomenės liaudiškos muzikos kapela „Grytela“, Jono Gasparėno kapela ir naująja Saločių kapela. Tai didžiulė patirtis, kultūriniai mainai, naujos pažintys.

 

plačiau
 
Vokalinio ansamblio „Vijūnė“ išvyka į Kražių M.K.Sarbievijaus kultūros centrą

Paskelbta 2019 04 30

Balandžio 26 dieną Kelmės r. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre praūžė jau antri metai rengiama vokalinių ansamblių šventė „Uždainuokim, kaimynėliai“. Šiemet šventėje dalyvavo ir RRKC Viduklėje moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė“, vadovaujamas Ligitos Matelienės. Renginys netruko prabėgti, o salėje netilo plojimai kolektyvams iš Kaltinėnų, Šilalės, Užvenčio, Žagarės, Kražių ir Nemakščių (RRKC).

 

plačiau
 
Pripažintas geriausiu regioninės šventės „Pavasario spalvos 2019“ vokaliniu ansambliu

Paskelbta 2019 04 30

Balandžio 26-os dienos popietę Raseinių rajono kultūros centro Paliepiuose moterų vokalinis ansamblis ir moterų vokalinis duetas dalyvavo Jonavos savivaldybės kultūros centro filialo, Čičinų kultūros centro regioninėje vokalinių ansamblių šventėje – konkurse „Pavasario spalvos 2019". Šiame konkurse dalyvavo kolektyvai iš Širvintų, Anykščių, Jonavos ir Raseinių rajono. Norime pasidžiaugti, kad komisijos sprendimu RRKC Paliepiuose moterų vokalinis ansamblis pripažintas geriausiu regioninės šventės „Pavasario spalvos 2019“ vokaliniu ansambliu ir buvo apdovanotas Jonavos savivaldybės įsteigtu prizu.

plačiau
 
Atvelykio šventė „Rieda margučiai“ Paliepiuose

Paskelbta 2019 04 30

Balandžio 27-os dienos popietę RRKC Paliepiuose vyko Atvelykio šventė „Rieda margučiai“. Su menine programa pas mus atvyko RRKC Plikiuose vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ ir savo dainomis, šokiais bei eilėmis sužavėjo visus žiūrovus. Kartu su „Lašeliukais“ į šventę atvyko ne kas kitas, o Velykų bobutė, su pilnu krepšiu dovanų ir nuoširdžiais sveikinimais Velykėlių proga.

plačiau
 
Šiluvos kolektyvai respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje-konkurse „Kur aukštas klevas 2019“

Paskelbta 2019 04 29

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinis ansamblis „Harmonija“ ir vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ balandžio 27 d. dalyvavo respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje-konkurse „Kur aukštas klevas 2019“ Linkuvoje.

plačiau
 
Valanda su poezija ir su muzika

Paskelbta 2019 04 26

Balandžio mėn. 24 d., XIX Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, būrys nemakštiškių susirinko į Irenos Vidmantienės poezijos knygelės „Saulėtais takeliais“ pristatymą. Toks renginys vyko jau antrą kartą, tik dabar į jį pakviesti suaugusieji. Gražiam susiėjimui šventiškumo teikė RRKC Nemakščiuose Eligijos ir Remigijaus dueto lyrinės dainos.

plačiau
 
Padėkos iš Amerikos

Paskelbta 2019 04 26

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai sulaukė apdovanojimų iš Amerikos, kur dalyvavo IX kasmetiniame Kolorado Kosmoso fondo tarptautiniame vaikų meno konkurse kosmoso tema „Kur mano erdvėlaivis nusileis...“. Šiam konkursui visi ruošėsi itin atsakingai. Buvo išsiųsti aštuonių autorių piešiniai.

plačiau
 
Kūrybinė užsiėmimų valanda „Netradicinis margutis“

Paskelbta 2019 04 24

Balandžio 10 dienos popietę, Gervinėje, vyko kūrybinė užsiėmimų valanda „Netradicinis margutis“, kurios metu susirinkusieji iš įvairiausių medžiagų kūrė netradicinio dydžio ir raštų margučius. Džiugu buvo matyti iniciatyvius ir kūrybiškus gyventojus, kurie pasinėrė į kūrybos procesą...

plačiau
 
Maldos vakaras Užkalniuose

Paskelbta 2019 04 23

Š.m. balandžio 15 d. Užkalnių kaimo bendruomenės salėje vyko tradicinis giesmių vakaras. Kaip ir kasmet, prieš šv. Velykas, kaimo gyventojai, kartu su Nemakščių sen. kaimo bendruomenių mišriu jungtiniu ansambliu meldėsi, giedojo Žemaičių Kalvarijos kalnų giesmes. Tokie vakarai Užkalniuose yra išties pamėgti ir vertinami – juk tai puiki proga po kasdienių darbų kartą metuose susieiti ir pabūti kartu maldoje, prisiminti, pagerbti savo artimuosius, mirusiuosius.

plačiau
 
Sielą stiprinančios giesmės – nepamirštamos

Paskelbta 2019 04 23

Žemaičių Kalvarijos kalnų giedojimas – gyvoji mūsų kultūros nematerialaus paveldo tradicija. Ši pamaldumo išraiška, kaip tikėjimo paminklas, gyvas Pašešuvio kaimų bendruomenėje. Kasmet prieš šv. Velykas, Didžiąją savaitę, Pašešuvio ir aplinkinių kaimų gyventojai renkasi į jaukius bendruomenės namus bendrai maldai. Šiemet, Nemakščių seniūno Remigijaus Laugalio iniciatyva (Didįjį ketvirtadienį), kartu su Pašešuvio kaimų bendruomenės tikinčiaisiais bendroje maldoje dalyvavo RRKC Nemakščiuose Nemakščių sen. kaimo bendruomenių jungtinis mišrus vokalinis ansamblis.

plačiau
 
Edukacinis užsiėmimas „Puošiame didžiausią kiaušinį"

Paskelbta 2019 04 23

Balandžio 22 d. į Pramedžiavos kaimų bendruomenės salę susirinko nedidelis būrelis kaimo vaikų. Atėjusius vaikus pasitiko kvapnus bičių vaško kvapas. Paklausus vaikų, ar žino, kas čia taip kvepia, jie sutartinai atsakė, kad ne. Kaimo berniukams buvo paaiškinta kas yra vaškas, kaip vienu seniausių būdų lietuviai dažydavo kiaušinius, kokius dažymo vašku ornamentus dažniausiai naudodavo.

plačiau
 
Edukacinis užsiėmimas Plikiuose

Paskelbta 2019 04 19

Velykos - gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Artėjant didžiausiai pavasario šventei balandžio 18 dieną 15 val. RRKC Plikiuose vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu buvo galima išmokti įvairių kiaušinių marginimo būdų. Į užsiėmimą atvyko vaikų, jaunimo ir senjorų. Kūrybinis procesas vyko su užsidegimu. Buvo išbandyti net keli kiaušinių marginimo būdai: su žolelėmis, vašku, dekupažo būdu ir kreidelėmis. Užsiėmimas suteikė ne tik džiaugsmo, jo metu daug išmokome. Susirinkusieji išmėgino ne tik jau žinomus, bet ir naujus kiaušinių marginimo būdus, pasidalino patirtimi, prisiminė savo šeimos tradicijas.

plačiau
 
Padėkos žodžiai Raseinių rajono Kultūros darbuotojams

Paskelbta 2019 04 16

Minint Tarptautinę Kultūros dieną (balandžio 15 d.) į bendrą susibūrimą profesinės dienos proga Raseinių rajono kultūros centre susirinko gausus būrys Raseinių rajono Kultūros darbuotojų.  Visiems susirinkusiems sveikinimo ir gilios padėkos žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Irma Juknevičienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Silvija Čižaitė-Rudokienė, Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė, Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė ir Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė. Linksma koncertine programa Kultūros darbuotojus pasveikino trio „Hit Tick“ iš Klaipėdos.

 

plačiau
 
Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ svečiuose Pakražančio kultūros centre

Paskelbta 2019 04 16

Balandžio 12 d. pavakare RRKC Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko į Pakražančio kultūros centrą (Kelmės raj.), kur vietos susirinkusiems žiūrovams  parodė E. Untulio komediją „Čerauninkės eksperiments“. Dėkojame kultūrinių renginių organizatorei Pakražantyje Rūtai Palubeckienei už kvietimą, direktorei  Laima Lapinskienei už suteiktą galimybę vaidinti jų scenoje, už šiltą, nuoširdų priėmimą ir aišku dovanas. Praturtėjome - turime dar vienus puikius draugus, su kuriais dalinsimės gerąja patirtimi, vykdysime kultūrinius mainus.

plačiau
 
„Atsidūsėjimai“ Šiluvoje

Paskelbta 2019 04 15

Šiandien Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas (nekukliai pasigirsiu-mano draugas daugiau kaip 50 metų) atvažiavo į RRKC Šiluvoje su menine programa „Atsidūsėjimai“. Popietė, skirta Tėvui Stanislovui atminti, paminėti.

plačiau
 
Liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“ LRT laidos „Duokim garo“ filmavime

Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“ (vad. Juozapas Juščius) balandžio 14 d. dalyvavo LRT laidos „Duokim garo“ filmavime.
Laidą planuojama rodyti gegužės 26 d. (sekmadienį).

plačiau
 
Dailės studijos kūrėjų darbai parodoje Serbijoje

Paskelbta 2019 04 15

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji kūrėjai dalyvavo tarptautiniame kūrybos konkurse „Mini restART“ Serbijoje. Tai ne tik konkursas, bet ir tarptautinė meno paroda, kurioje eksponuojami tik mažo15x15 cm formato kūriniai. Vertinimo kriterijus atitiko ir 4 RRKC dailės studijos mažųjų menininkų kūriniai, kuriuos nutapė Agnieška Aukštakytė (8 m.), Indrė Griciūtė(10 m.),  Džiugas Micevičius(12 m.) ir Emilija Savickaitė(9 m.). Jų darbuose atsiskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumo stebuklai, linijų ir spalvų kalba. Už dalyvavimą parodoje tarptautinio konkurso „Mini restART“ organizatoriai atsiuntė autoriams konkurso diplomus.

plačiau
 
KVIEČIAME Į KRAUJO DONORYSTĖS AKCIJĄ

Balandžio 26 d. nuo 11:00 iki 16:00 val.

Kraujo donorystės akcija

RRKC Raseiniuose (Vytauto Didžiojo g. 10)

Kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje

plačiau
 
Užkalnių kaimo bendruomenės 15-os metų jubiliejaus šventė

Paskelbta 2019 04 10

Balandžio 5 -osios vakarą į Užkalnių kaimo bendruomenės salę susirinko energingi ir smalsūs kaimo bendruomenės gyventojai ir gausus būrys svečių atšvęsti garbingo Užkalnių kaimo bendruomenės 15 – os metų jubiliejų. Gražiai papuošta salė ir pakili saviveiklininkų nuotaika žadėjo puikų vakarą.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis