Naujienos
Kalėdinis šurmulys Raseiniuose

Paskelbta 2018 12 10

Taip jau šiemet sutapo, kad Raseinių rajono kultūros centro darbuotojams organizuojant Kalėdinių renginių ciklą, sumanyta jį pavadinti „Kalėdinis šurmulys Raseiniuose“. Tačiau šurmulys prasidėjo daug anksčiau, kai dar tik kalėdinė eglutė buvo pradėta puošti. Šurmuliavo maži ir dideli, laukdami tos dienos, kada bus įžiebta mūsų miesto puošmena.

plačiau
 
Specialiojo prizo laimėtojas

Paskelbta 2018 12 10

Jau 15-us metus Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo – iniciatoriai Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai  - Rima ir Algirdas Bingeliai. Kūrybinio konkurso idėja – ugdyti vaikų meninius įgūdžius, kūrybiškumą, domėjimąsi krikščioniškąja kultūra, įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą. Šiame konkurse dalyvavo ir du Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai, kurie pristatė savo kūrybinius darbus. Kiekvienas jų savaip atskleidė angelo siųstą žinią.

plačiau
 
Adventinė popietė Gruzdiškėje

Paskelbta 2018 12 07

Pirmąjį Advento sekmadienį, gruodžio 2 d., į jaukią Adventinę popietę susirinko Gruzdiškės ir aplinkinių apylinkių gyventojai.

plačiau
 
Paskutinis Urban Art/18 Raseiniai akcentas

Paskelbta 2018 12 05

Šiemet miesto meno festivalio siautėjimas Raseinių erdvėse truko nuo ankstyvo pavasario iki pat žiemos pradžios. Kaip prisimenate, pirmasis džiazo koncertas autobusų stotyje įvyko balandžio 12 d. – tai buvo jautriai triukšmingas „Brave Noises“ pasirodymas. O viskas baigėsi dykvietėje prie Raseinių šilumos tinklų katilinės, kurios tvora pasipuošė ryškių spalvų blyksniais...

plačiau
 
Adventinė popietė ,,Šventų Kalėdų belaukiant“ Viduklėje

Paskelbta 2018 12 04

Sekmadienį Viduklės kultūros namuose vyko tradicinė Adventinė popietė ,,Šventų Kalėdų belaukiant" kartu su Raseinių parapijos Votyvos choru, vadovaujamu Gerdos Lapinskaitės.

plačiau
 
Po premjeros

Paskelbta 2018 12 04

Penktadienį, lapkričio 30 d. Atviros jaunimo erdvės salėje įvyko muzikinio spektaklio „Sapnas“ premjera. Šis pasirodymas atidarė tradicinį respublikinį teatrų festivalį „Braižas“, kurį organizavo Raseinių rajono kultūros centras.

plačiau
 
Apdovanojimai konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2018 12 03

Šiemet jau 20–ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame  rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirto Lietuvos 100-mečiui.

plačiau
 
Kalėdinės eglės įžiebimo šventė ir Ugnies šou Raseiniuose

Paskelbta 2018 12 02

Gruodžio 8 d. 16.00 val.

Kalėdinės eglės įžiebimo šventė ir Ugnies šou

Raseinių m. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje

plačiau
 
Padėkos vakaras „Bendrumas širdį šildo“ Sujainiuose

Paskelbta 2018 11 27

Sujainiškiai visus metus rinko ir nešė gerumą dalinančių žmonių prisiminimus, kad padėkos vakare „Bendrumas širdį šildo“ galėtų pasidžiaugti ir pasidalinti.

plačiau
 
Romansų vakaras ,,Iš širdies į širdį“ Kalnujuose

Paskelbta 2018 11 21

Romansai, tai širdies dainos ir sielos reveransas. Kartais gali sopėti širdį nuo neišsakytų žodžių, neišsipildžiusių svajonių ar nelaimingos meilės. Ir tai išsakoma dainoje. Romansus gali dainuoti kiekvienas ir atlikėjas, ir žiūrovas. Romantiškai nusiteikusių klausytojų prigužėjo pilnutėlė Kalnujų seniūnijos salė.

plačiau
 
Nemakščių vyrų vokalinio - instrumentinio ansamblio kompaktinės plokštelės pristatymo koncertas

Paskelbta 2018 11 21

Lapkričio 9 dieną gausus būrys Nemakščių vyrų vokalinio-instrumentinio ansamblio gerbėjų susirinko į beveik dviejų dešimtmečių koncertinės veiklos ir kompaktinės plokštelės pristatymo koncertą.

plačiau
 
Romansų vakaras „Ūžia vėjas virš medžio šakų“

Paskelbta 2018 11 19

Š.m. lapkričio 9 d. Raseinių rajono kultūros centro surengtas respublikinis romansų vakaras „Ūžia vėjas virš medžio šakų“ įvyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje.

plačiau
 
Respublikinis teatrų festivalis ,,Braižas" 2018

Paskelbta 2018 11 16

Lapkričio 30 d. ir Gruodžio 1-2 d.

Respublikinis teatrų festivalis ,,Braižas" 2018

Raseinių rajono kultūros centro AJE salėje (Maironio g. 7)

RRKC Ariogaloje

plačiau
 
Kviečiame į Kęstučio apygardos aukų memorialo paminklo atidarymą Kryžkalnyje

Paskelbta 2018 11 14

Lapkričio 25 d. 11.00 val.

Kęstučio apygardos aukų memorialo paminklo atidarymas

Kryžkalnyje, Nemakščių seniūnija, Raseinių r.

plačiau
 
Kviečiame į muzikinio spektaklio „Sapnas“ premjerą

Paskelbta 2018 11 14

Raseinių rajono kultūros centras, įgyvendindamas vieną iš Lietuvos kultūros tarybos finansuojamų projektų, lapkričio 30 dieną 18 val. AJE salėje pristatys dar vieną premjerą. Šį kartą tai muzikinis spektaklis, sukurtas pagal žymaus mūsų rašytojo ir filosofo, visuomenės veikėjo, Vydūno (Vilhelmo Storosto) dramą „Lietuvos pasakėlė“. Pastatymas skirtas rašytojo 150-osioms gimimo metinėms, kurias pažymime šiais metais. 

plačiau
 
Edukacinė popietė ,,Kaštonų magiška galia‘‘ Kalnujuose

Paskelbta 2018 10 30

Turbūt daugelis prisimename vaikystę, kai prisirinkdavome pilnas kišenes kaštonų ir kurdavome mielus žmogeliukus. Šios rudenio edukacinės popietės ,,Kaštonų magiška galia“ dalyviai sužinojo apie stebuklingas kaštonų galias, noriai dalinosi savo receptais ir pastebėjimais.

plačiau
 
Viduklėje skambėjo romansai

Paskelbta 2018 10 25

Saulėtą spalio 21 d. popietę Raseinių rajono kultūros centre Viduklėje vyko tradicinė romansų šventė ,,Dėl Tavęs". Renginio vedėja Aiva Gailienė džiaugėsi, jog ši šventė auga. Keletą metų atgal buvo rajoninė, o šiemet tapo regionine.

plačiau
 
Rudens palydų popietė Pašaltuonyje

Paskelbta 2018 10 25

Spalio 22 d. Pašaltuonio gyventojai susirinko į Rudens palydų popietę. Susitikimo metu bendruomenės nariai aptarė nudirbtus darbus, pasidalino planuojamais darbais ateityje.

plačiau
 
„Sodžiaus“ diena Nemakščiuose

Paskelbta 2018 10 18

Spalio 5 d. Nemakščiuose vyko Raseinių tautodailininkų bendrijos „Sodžius“ susitikimas - paroda su Nemakščių seniūnijos auksarankėmis. Nemakščių moterys eksponavo ir pristatė savo kūrybos darbelius.

 

plačiau
 
Rudens šventė „Už lango vėl ruduo“ Plikiuose

Paskelbta 2018 10 16

Visi, kurie užbaigę rudens darbus norėjo pabūti kartu, spalio 13 dieną 17 valandą buvo kviečiami atvykti į Raseinių kultūros centro Plikiuose salę. Čia buvo surengta rudens šventė  „Ir vėl ruduo už lango“.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   sekantis