Naujienos
Sėkmė respublikiniame konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“


Paskelbta 2018 04 23

Šiemet  ir vėl buvo organizuotas respublikinis pradinių klasių piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2018“ . Konkurso organizatoriai kvietė vaikus domėtis Lietuvos paukščiais, pažvelgti į juos menininkų akimis. Konkurso tikslas - siekti, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Jie labai kruopščiai ir spalvingai nutapė nuostabius Lietuvos paukščius.

Šiais metais konkurso organizatoriai sulaukė per 350 vaikų piešinių ir 50 nuotraukų iš visos Lietuvos: Alytaus, Anykščių, Akmenės, Gargždų, Gelgaudiškio, Ignalinos, Jonavos, Joniškio, Kauno, Kėdainių, Kaltinėnų, Klaipėdos, Krakių, Kuršėnų, Lentvario, Mažeikių, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Raseinių, Rietavo`, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilkaviškio, Zarasų, Vilniaus.

Kompetetingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir trys Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinės. Tai mažosios piešėjos: Astrėja Vaitkevičiūtė, Medėja Vaitkevičiūtė ir Agnieška Aukštakytė.  Astrėjai Vaitkevičiūtei– tai jau ne pirmas diplomas šiame respublikiniame piešinių konkurse. Ji pripažinta geriausia pirmų klasių grupėje. Ji vėl, kaip ir praėjusiais metais, laimėjo I vietą. 2016 m. ji užėmė III vietą.  Medėjai Vatkevičiūtei - tai pirmasis laimėjimas. Ji užėmė II vietą. O Agnieškai Aukštakytei įteikta padėka už kūrybiškumą.

Konkurso organizatoriai labai dėkojo laureatams už originalius tematiką atitinkančius darbus, kurie Lietuvos paukščiams suteikė naujų spalvų. Laimėtojams buvo įteikti diplomai.

Visiems jauniesiems menininkams linkime ir toliau kurti bei dalyvauti ir laimėti respublikiniuose konkursuose!

 

Teksto autorė:

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Teksto nuotraukos D.Rapalytės