RENGINIAI
I/2019 Raseiniuose (AJE)


Sausio 17 d. 18.00 val.

Giulijos gyvo garso koncertas ,,Kelionė pas tave" su grupe ,,Combo Band"

Raseinių rajono kultūros centro AJE salėje (Maironio g. 7)

Bilieto kaina: 10 eurų. Juos galite įsigyti mūsų bilietų kasoje.

Informacija: tel.8 616 21156

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GIULIJA  - „KELIONĖ PAS TAVE”

 

Seniai pastebėta, kad muzika yra kažkas magiško. Tokia yra dainų autorė ir atlikėja Giulija  bei jos dainos, kurios pasižymi jausmingumu, svajingumu, liūdesiu, džiaugsmu ir gyvenimiška patirtimi.

Kiekviena Giulijos muzikinė kelionė turi tikslą – susitikti su savo muzikos gerbėjais ir klausytojais bei padovanoti savo išskirtinio balso skambėjimą, jausmus ir ilgesį.

Emocijomis spindinti, jausmais spinduliuojanti muzikos šventė jus lydės viso koncerto metu, nuo pirmų  iki paskutinių  akordų.

Koncerto „Kelionė pas tave“ metu girdėsite naujas, nesenai pasirodžiusias dainas ir laiko patikrintas populiariausias Giulijos dainas, kurios bus atliktos naujovišku, savitu ir tuo pačiu metu įprastu, ausiai maloniu skambesiu.

Tikimės, kad dainininkė Giulija, turinti didžiulę kūrybinę ir sceninę patirtį, savo dainų giliais tekstais, visiems suprantamomis melodijomis, visada dainuojanti širdimi, nepaliks nei vieno abejingu.

Su Giulija scenoje pasirodys grupė „Combo Band“: boso gitara Arūnas Armonas, gitara Marius Franckevičius, mušamieji Kęstutis Leonavičius, klavišiniai Linas Janušauskas.

 

Atlikėja Giulija nuoširdžiai laukia susitikimo su Jumis, Jūsų mieste !