RENGINIAI
II/2017


Vasario 10 d. 18 val. Raseinių rajono kultūros centre.

Bilieto kaina: 7.60 - 16.60 eur.

Juos galite įsigyti mūsų bilietų kasoje arba internetu www.bilietai.lt

 

Į naujas aukštumas humoro žanrą pastaraisiais metais pakylėjusį aktorių ir TV laidų vedėją Mantą Stonkų jau būtų ne per drąsu vadinti kultiniu talentu. Visgi publika matė dar ne visas jo spalvas ir atspalvius. Muzikinis šou „Kultas" išlaisvins tokį M. Stonkų, kurio humoro laipsnis pasieks beprotybės ribas bei užribius, ties kuriais balansuos ir specialiai šiam projektui suburta bene geriausių šalies instrumentalistų grupė.

„Kultas" taps paranormalaus humoro „G" tašku, kuriame susitiks teatras ir televizija, koncertas ir parodija. Populiariausios laidos, scenos žvaigždės ir tragikomiški šou pasaulio užkulisiai – visa tai suksis pašėlusiame „Kulto" veiksme drauge su M. Stonkumi, kuris publikos akivaizdoje keis savo veidus tarsi nenustygstantis chameleonas.


Muzikinės humoro šou dalies kompozitorius, pianistas Vytis Smolskas – ir pats darbuosis prie klavišinių, mušamuosius ant scenos „kontroliuos" vienas kiečiausių būgnininkų Lietuvoje Vytis Vainilaitis, draugiją jiems palaikys ne mažiau talentingas gitaros virtuozas Pranas Kentra.
Drąsūs eksperimetai scenoje, tikėtina, sulaužys visas išankstines nuostatas ar lūkesčius, nes nuspėti šou vingių – tiesiog neįmanoma.
M. Stonkus scenoje iš viso įkūnys net dešimt skirtingų ir gerai atpažįstamu personažų, kurie ieškos visiems mums svarbių atsakymų.  Pusantros valandos – per tiek laiko „Kultas" atsakingai ir negailestingai iškuls juoko centrus smegenyse!

Grupės nariai:
Klavišiniai - Vytis Smolskas
Būgnai - Vytis Vainilaitis
Gitara - Pranas Kentra

 

Tekstas iš www.bilietai.lt