Koncertas „Ačiū, Vosiliški“
Ar dažnai turime progų klausytis gyvos klasikinės muzikos bažnyčios erdvėje? Šį sekmadienį tyrą arfos bei violončelės stygų skambesį galima išgirsti Vosiliškio Šv. Juozapo bažnyčioje. Gros Miglė Sakavičiūtė (arfa) su broliu Mariumi Sakavičiumi (violončelė). Koncertas „Ačiū, Vosiliški“ kviečia miestelio gyventojus ir svečius instrumentinės muzikos fone padūmoti apie tai, kaip vaikystės pievose sukaupti džiaugsmo krisleliai maitina mus visą gyvenimą.
Laikas: Birželio 28 d., apie 12:40 (Šv. Jono Krikštytojo atlaidų mišių pradžia 12:00, koncertas – po mišių).
Vieta: Šv. Juozapo bažnyčia, Vosiliškis.
Renginys nemokamas.
Atsiprašome, šio įrašo komentuoti negalite.