ADVENTO POPIETĖ „ŠIRDYJE GERA IR RAMU“ GERVINĖJE

ADVENTO POPIETĖ „ŠIRDYJE GERA IR RAMU“ GERVINĖJE

Štai ir vėl metų pabaiga ir tuo pačiu advento pradžia. Kaip pabaigti liturginius metus ir pradėti adventą?

Siūlome tiesiog bendraujant su artimaisiais, su kolegomis ar su savimi.

Gervinės kaimo bendruomenėje vyko netradicinė advento popietė „Širdyje gera ir ramu“, kurios metu jaukią atmosferą visiems susirinkusiems sukūrė Paulių kapucinų vienuolyno brolis kapucinas Mykolas.

Brolis Mykolas neeilinė, labai charizmatiška asmenybė, kiekvieną privertė sustoti, neskubėti nuolatiniame kasdienių darbų sūkuryje, pasiklausyti, įsiklausyti ir pasimėgauti ramybės akimirka. Betarpiškai bendraudami jautėmės kaip seni pažįstami, o renginyje dalyvavę vaikai mūsų svečiui pateikė jūrą įvairiausių klausimų, į kuriuos buvo labai aiškiai, bet tuo pačiu ir žaismingai atsakyta.

Adventas, kaip visi žinome, yra ramybės, laukimo, susikaupimo metas, tačiau jokiu būdu ne liūdesio. Visi iš susitikimo išėjo nešini pasigamintu savo „nuotaikos puodeliu“, kurį padėjo susikurti į svečius atvykusi meno studijos – galerijos edukatorė Donvina Dambrauskaitė.

Advento popietė ištirpo kaip žvakė. Susibūrimas turėjo teigiamą emocinį užtaisą: į namus šios šiltos ir jaukios popietės dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo, gavę gerų emocijų.

 

Teksto ir nuotraukų autorė RRKC kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje

Žaneta Vaištarienė

 

Informacija atnaujinta 2022-12-06This will close in 0 seconds

Skip to content