Ariogaloje skambėjo tradicinė miesto šventė

Ariogaloje skambėjo tradicinė miesto šventė

Liepos 16 d. Ariogala šventė tradicinę „Mūsų laiką skaičiuoja Dubysa“ miesto šventę. Šiais metais ji buvo pripildyta gerą nuotaiką atnešančių pasirodymų, charizmatiškų atlikėjų ir talentingų šokėjų. Dėmesio vertas ir išskirtinis pasirodymas buvo atlikėjų iš JAV – „UNO Jazz Combo“ iš Nebraskos universiteto Omahoje, ansamblio direktorius – mokslo daktaras Darren Pettit, džiazo studijų koordinatorius – vadovas, mokslų daktaras  – Pete Madsen. Užsieniečiai į Lietuvą atsivežė ne tik išskirtines melodijas, bet ir dovanų Raseinių rajono savivaldybės merui – „UNO Jazz Combo“ grupės marškinėlius.

Tradicinę Ariogalos miesto šventę pradėjo  Vaida Aputytė su dukra Eliza, o joms akomponavo RRKC Ariogaloje kapela „Šaltinėlis“ (vad. Valdas Paulauskas). Po šio pasirodymo sekė Butkiškės kaimo kapela. Šioms grupėms poilsį suteikė ir žiūrovams dovanojo savo pasirodymus Marytės Kvietkuvienės ir Lauros Balserienės vadovaujami šokių kolektyvai. Šventėje vaikų laukė putų patranka, žaidimai kamuoliais ir piešimas ant veidų.

Svečiai iš užsienio grupė scenoje pasirodė nuo 17 val. ir žiūrovams grojo savo unikalius kūrinius. Po kurio laiko, prie „UNO Jazz Combo“ prisijungė  Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos merginų ansamblis ir jų bendra grupė atliko dainas – „Shoo Shoo baby“ (The Andrews Sisters), „I found my yellow basket“ (Ella Fitzgerald) ir „Hey Jude“ (The Beatles).

Tęsiantis vakarui, žiūrovai jungėsi prie pasirodymų ir prie scenos susidarė šokių aikštelė. Šokiams muziką skyrė grupė iš Ventos „UžKūtės“, o po jų –  grupė „Parkas“. Šventės dalyviai nepabūgo grėsmingų debesų bei smulkaus lietaus ir šventę tęsė iki 21 val. Kiekvienai scenoje pasirodžiusiai grupei buvo skirtos padėkos ir dovanos iš šventės organizatorių.

 

Teksto ir nuotraukų autorius Deivydas Grabauskas

 

Informacija atnaujinta 2022-07-18