Atnaujintos poilsio zonos, prie Sujainių tvenkinio, atidarymo šventė

Atnaujintos poilsio zonos, prie Sujainių tvenkinio, atidarymo šventė

Čia paplentėm nubėga Sujainiai, tūkstantoji dalis Lietuvos… Tai žodžiai iš Sujainių himno, kuris atspindi šių dienų gyvenimą prie Sujainių tvenkinio. Turbūt visiems puikiai pažįstama vieta, o ypač vasara, kai susirenka poilsiautojų iš Raseinių rajono ir netik.

Kadangi prie Sujainių tvenkinio didžioji dalis infrastruktūros buvo pasenusi, labai reikėjo išplėsti bei atnaujinti esamą poilsio ir laisvalaikio zoną, pagerinti automobilių ir dviračių eismo sąlygas. Šiandien galime pasidžiaugti atnaujintos poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio sutvarkymu.

Penktadienio popietę, gražus Sujainių gamtos kampelis, kvietė visus atvykti į atidarymo renginį. Pro beržų vartus rinkosi garbūs svečiai ir vietos gyventojai į atnaujintos poilsio zonos, prie Sujainių tvenkinio, atidarymo renginį. Pristatytas įgyvendintas projektas ir jo padaryti darbai bylojo, kad laikas perkirpti atidarymo juostelę, kurią kirpo Raseinių rajono savivaldybės meras A. Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas K. Užemeckas, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius E. Jonyla, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja I. Juknevičienė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys M. Skamarakas, Paliepių seniūnijos seniūnė R. Spurgienė, UAB „Brosta“ direktorius V. Karabinas.

Po atidarymo renginio, arbatos klubas „Gijos“ skaitė kūrybos eiles ,,Ant mano rankų vasara supas”, bendravo ir puikiai leido laiką grožėdamosi vasaros gamta, mėgaujantis liepų kvapu.

Netrūko pramogų ir vaikų užimtumui. Sujainių bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė surengė puikias sportines rungtis, po kurių visi dalyviai buvo apdovanoti.

Atidarymo proga, padedant Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui bei paplūdimio tinklinio treneriui Aurimui Dygliui, buvo surengtos paplūdimio tinklinio mišrių komandų varžybos. Nors oras buvo tikrai vasariškas ir labai karštas, bet sportininkų tai neišgąsdino. Pasibaigus varžyboms apdovanojimais džiaugėsi: I vietos laimėtojai – Viktorija Balčiatytė ir Domas Elzbergas, II vietos laimėtojai – Gunda Bražaitė ir Jonas Buitkus. III vietos laimėtojai – Greta Užumedzkytė ir Aurimas Dyglys.

Po renginio dar galėjome džiaugtis prisiminimais, žiūrint Prano Laurinavičiaus įamžintas akimirkas. Puikiai ir turiningai praleista popietė dar ilgai išliks atmintyje. 

Teksto autorė: RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių organizatorė Rita Visockienė

Teksto nuotraukos Prano Laurinavičiaus

Informacija atnaujinta 2020-06-30