Kalėdinis šėlsmas Kalnujuose

Kalėdinis šėlsmas Kalnujuose

   Besibaigiant  seniesiems metams į naująją RRKC Kalnujuose salę  sugužėjo nemažas būrys žiūrovų. Ir kaip neateisi, kai vaidina vaikai. Jaunieji  artistai parodė linksmą nuotaikingą pjesę „Grybai vaidina televiziją“ sukėlusią daug šurmulio ir juoko. Įnoringa pasipūtusi baravykienė, auklėjo savo vyrą, kuris nesugebėjo šilko skaros parnešti. Žinių vedėja pranešanti apie  miško gyvenimo įvykius, vyraujančios mados tendencijas. Reporterio Kipso naujienos iš karo zonos ir dar daug įvairiausių įvykių. Jaunieji aktoriai palydėti karštais plojimais.

     Keletą  nostalgiškų dainų atliko K.Klikna.  RRKC Kalnujuose mėgėjų teatras suvaidino  vieną dieną iš lietuviškos šeimos gyvenimo. Kaip vienam laimė visą gyvenimą šypsosi o kitam ir valandėlės pagaili. Labai nesisekė tai šeimai, nelaimės viena po kitos užgriuvo. Tai vienas sūnus bendrabutį supleškino, tai kitas  degant raudonai šviesoforo šviesai važiavo ir baudą turi tėvas sumokėti, o mažoji dukrytė Teklė nesugebėjo net ožio išganyti. Premiją už nuolatinį vėlavimą į darbą brigadininkas nubraukė. Žiūrovams iš komiškų situacijų netrūko gardaus juoko. Reikia mokėti iš savo nesėkmių ir pasijuokti. Juk kita diena išauš geresnė.

    Su besibaigiančiais metais  visokiausios sėkmės linkėjo tarybos narė J. Garliauskienė.  Gražių žodžių ir pilnus krepšius mandarinų dovanojo seniūnė R. Čepurnovienė.

   Vakaro antra dalis persikėlė į Kalnujų bendruomenės namus. Susirinkusius  linksmino estradinė grupė „Retro“ . Vakaro įkarštyje apsilankė Kalėdų senelis. Jis ne tik dovanėlių atnešė bet ir pravedė linksmus žaidimus. Metai užbaigti  darbingai ir sėkmingai. 

    Aš noriu padėkoti savo jauniesiems  ir pradedantiesiems vyresniesiems aktoriams. Jums puikiai sekėsi  ir tikiu jog ateityje sukursime ne vieną vaidmenį. Už pagalbą organizuojant šventę ačiū seniūnei R. Čepurnovienei, bendruomenės pirmininkui  A. Žemkauskui. Ir brangiems žiūrovams, kurie lanko ir lankys mūsų renginius. Lai riedantis kitų metų traukinys atveš jums sveikatą, draugystę, mielą pabuvimą su artimaisiais, kaimynais, giminėmis. 

 

Teksto autorė L.Banienė

Nuotraukos L.Banienės