Kalėdų eglės įžiebimas Raseiniuose

Kalėdų eglės įžiebimas Raseiniuose

Gruodžio 8 d. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje buvo įžiebta Raseinių miesto Kalėdų eglė. Žaliaskarė Raseinius pasiekė jau gruodžio 1 d. iš Gylių, o šią eglę raseiniškiams padovanojo Broniaus Stonio šeima. Eglę surado Raseinių miesto seniūnija ir seniūnas Artūras Milašauskas.

Nuo eglės atvežimo Nepriklausomybės aikštėje netrūko nei smalsių gyventojų, nei prie šventės organizavimo prisidėjusių darbininkų. Raseinių miesto Maironio parke, Žemaičio aikštėje ir kitose lankytinose vietose buvo įrengti papuošimai ir Kalėdinės šviesos, kurios atnešė šventišką atmosferą į miestą. Šiais metais miesto gyventojams ir jo svečiams buvo parengtas Raseinių rajono kultūros centro koncertas, lazerių šou, multiplikacija vaikams, o po aikštę riedėjo Kalėdų traukinukas, kuris šventės metu iki scenos atvežė Kalėdų senelį.

Šventė buvo pradėta nuotaikingomis dainomis, o koncertinę programą papildė pasaka mažiesiems. Po Raseinių rajono kultūros centro kolektyvo koncerto raseiniškius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis. Šventę vainikavo Kalėdų Senelio pasirodymas ir Raseinių miesto Kalėdinės eglės įžiebimas.

 

Raseinių rajono kultūros centro informacija

Informacija atnaujinta 2022-12-14