KOL DAR SVIRPIA ŽIOGAI…

KOL DAR SVIRPIA ŽIOGAI…

Greit atėjus vėsiam rudeniui, kilo idėja surengti rudenišką, bet jaukų pavakarojimą šiltuose bendruomenės namuose „Kol dar svirpia žiogai“. Penktadienio vakaras mūsų sielas pripildė geriausiais pojūčiais ir nuotaikomis. Ir kas gi buvo šiame pavakarojime? Svarbiausia, kad į gražų Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorės Gervinėje, Žanetos Vaištarienės, sukurtą, o bendruomenės jaunimiečių Neringos Rudytės ir Agnės Margevičiūtės į namus atneštą pakvietimą atsiliepė ir su savo šeimomis atvyko Pareizgupio ir Gervinės kaimų gyventojai.

Teatralizuotu ir labai nuotaikingu „Angelės ir Jono“ pasirodymu prasidėjęs vakaras, vėliau persikėlė į padėkavojimą šių metų darbštuoliams savanoriams. O jų visas būrys, net keturiolika. Už kaimo gėlynų bei žydinčių dekoracijų auginimą, sodinimą ir puoselėjimą dėkojome Genutei Urniežienei, Aušrai Mickevičienei, Laimai Franckevičienei, Aušrai Margevičienei ir Editai Petroševičienei. Už nuolatinį ūkiškų darbų atlikimą, savo įrankių naudojimą, dalyvavimą gražinant kaimo aplinką dėkojome Dariui ir Laimai Aniuliams, Dariui Mickevičiui, Danutei ir Laimučiui Veceliams, Rolandui Oliuškevičiui, Vygantui Vaištarui ir Raimondui Bukauskui. Už stropų ir meile alsuojantį pirštinių, kojinių ir šlepečių mezgimą kalėdinei akcijai dėkojome Laimai Franckevičienei ir Genutei Urniežienei. O už kultūrinio gyvenimo organizavimą, naujų idėjų generavimą bendruomenėje, bei facebook puslapio administravimą ir kitus ūkinius darbus esame dėkingi Žanetai Vaištarienei. Įteikus padėkas ir simbolines dovanas, renginio charizmatiški vedantieji Žaneta ir Modestas pakvietė pasiklausyti svečių iš Ariogalos krašto, ansamblio „Radasta“ (vadovė Renata Aleksiejienė) atliekamų dainų ir kartu padainuoti. Dainos žinomos, tad dainavome ir lingavome kartu pritardami. Daina keitė dainą, o tarp jų buvo įdomių minklių, žaidimų jaunoms šeimoms, buvo smagių užduočių: ir kaip svogūną greit supjaustyti, ir kaip kiaušinius pyragui suplakti. Tad nuotaikų ir šypsenų buvo kupinas vakaras. Neatsiejama pavakarojimo dalis buvo ir piknikas. Tad garuojantis sultinys ir kvepiantys kibinai, bei visų susinešti patiekalai subūrė visus pasišnekėjimui ir smagiems šokiams, tiek vaikams, tiek jaunimui, tiek vyresniems.

Toks meniškas renginio pavadinimas „Kol dar svirpia žiogai“ labai atitiko jaukų vakarą, kurio laikas ištirpo kaip viena minutė. Atsisveikinome iki adventinio pavakarojimo, kuriam jau esame su Žaneta sumanę, kokį svečią pakviesime ir ką įdomaus pasiūlysime.

Esu labai dėkinga šio renginio vedantiesiems Žanetai Vaištarienei ir Modestui Rimkui, ansamblio „Radasta“ vadovei Renatai Aleksiejienei, paminėtiems darbų savanoriams ir visiems vakaro dalyviams.

 

Teksto ir nuotraukų autorė bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė

Informacija atnaujinta 2022-09-20This will close in 0 seconds

Skip to content