Laikas ir idėjos, kurios nepaliko abejingų, solidarizavo ir suvienijo mus…

Laikas ir idėjos, kurios nepaliko abejingų, solidarizavo ir suvienijo mus…

Balandžio 24 d. Raseinių miesto Žemaičio aikštėje įvyko koncertas „Baltas paukštis“ – tai mūsų visų atjautos, supratimo ir gerumo akcija, skirta Ukrainai paremti. Šios idėjos sumanytojos yra vokalinio ansamblio „Inmezzo“ atlikėjos, kurios kartu su partneriais organizavo neatlygintinų koncertų ciklą Raseinių ir Jurbarko rajonuose. Koncertų ciklas prasidėjo kovo 19 d. Šiluvoje ir tęsėsi iki balandžio 24 dienos. Iki šios akimirkos, gerų žmonių dėka, yra suaukota solidi 3605 eurų suma, kuri bus pervesta į VšĮ „Mėlyna ir geltona“. Nuoširdžiai dėkojame visiems geros valios žmonėms, kurie ištiesė pagalbos ranką Ukrainos tautai. Jūsų auka padės kovoti už žmonių gyvybes, tautos išlikimą ir jos laisvę, dovanos viltį ir gerumą.

Didžiuojamės talentingais ir unikaliais atlikėjais bei meno kolektyvais, kurių išskirtinis pasirodymas vainikavo šį reikšmingą koncertų ciklą Raseiniuose: vokalinis ansamblis „Inmezzo“, viešnios iš Ukrainos – Tatjana Borysenko ir jos dukra Aleksandra, Raseinių meno mokyklos mokinė  Evelina Dubauskaitė, mokytoja Stanislava Vežbavičienė, mokytojas Vytautas Vasiliauskas, Carol, Edas Vieta, RRKC mišrus choras „Šatrija“, vadovas Gražvydas Jegnoras.

Dėkojame šio  koncerto ciklo, skirto  Ukrainai paremti, globėjai – Raseinių rajono savivaldybei, idėjos autorėms ir atlikėjoms – vokaliniam ansambliui „Inmezzo“, organizatoriui – Raseinių rajono kultūros centrui, partneriams – įmonei „Vaiduoklis“, UAB „GHOST B&B“, Raseinių meno mokyklai, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojams, informaciniams rėmėjams: savaitraščiui „Alio, Raseiniai“, naujienų portalams – manoraseiniai.lt, raseiniųnaujienos.lt, renginiairaseiniuose.lt

Ukrainos tauta – neatsiejama Europos šeimos ir bendruomenės narė, kurios vienybė, ryžtas ir drąsa kaip skydas gina mus nuo agresijos ir blogio. Ukraina kovoja dėl mūsų. Padėkime ukrainiečiamas pasiekti pagrindinį tikslą – laisvę.

 

 

Organizatorius Raseinių rajono kultūros centras

 

Informacija atnaujinta 2022-04-25