Maži Užgavėnių stebuklai

Maži Užgavėnių stebuklai

Vis dar gyvenant karantino režimu, įprastų kontaktinių renginių sulauksime, tikriausiai, tik atėjus vasarai, todėl visuomenė vis dažniau naudojasi galimybe stebėti ir dalyvauti šventėse ir  projektuose virtualiai. Paįvairindami rutiną, pabėgdami nuo buitinių rūpesčių, sekdami įsišaknijusiomis tradicijomis, norėdami save išreikšti ir pademonstruoti savo kūrybinius sugebėjimus, mūsų krašto šeimos įsijungė į Raseinių rajono kultūros centro organizuojamą konkursą „Užgavėnių babaužiai“.

Po tamsaus ir niūraus laikotarpio artėja pavasaris, atgimimas, šviesa ir šiluma, todėl ir Užgavėnės su savo linksmybėmis, burtais, juoku, išraiškingumu, spalvingumu, laisvumu ir betarpiškumu, pašiepiant įvairius socialinius sluoksnius, santykius ir asmenybes, susitapatinant su mitinėmis būtybėmis, išryškinant individuaciją, rodo gamtos ir žmogaus virsmą bei išsilaisvinimą iš sunkaus ir slegiančio laikotarpio.

Džiaugiamės šio konkurso dalyvių kūrybiškumu, originalumu ir talentu, kuris išryškėjo apžiūrint ir vertinant atsiųstas nuotraukas su Užgavėnių persirengėliais, personažais ir kaukėmis. Konkurse dalyvavo Maslauskų šeima, Darius Karanauskas, Milita, Gabija Vasiliauskytė, Nerija Vaznytė, Auksė Vaidotaitė, Genutė Šantarienė. Laureatais ir nugalėtojais tapo Viltė Medeikytė, Viltė ir Kotryna bei Raseinių specialiosios mokyklos komanda.

Sveikiname ir nuoširdžiai dėkojame. Būkite meniški, kūrybiški, darbštūs ir unikalūs.

Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorius Edgaras Juška

Informacija atnaujinta 2021-03-08