Netikėtos Užgavėnės Šiluvoje

Netikėtos Užgavėnės Šiluvoje

Ir vis dėl to… Užgavėnės įvyko! Vasario 21 d. Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos muzikantai (bendrijos meno kolektyvo vadovas Saulius Beniulis) pasikinkę saulę, šilto vėjo nešami, po Šiluvą keliavom. Tai va, turėjom tokią moterėlę – Muorę. Bandėm pripiršti – nepavyko. Net saldainius dalinom – nieks Muorės nenorėjo. Na, nesakykit, graži ta Muorė! Net vyrams siūlėm ir saldainių siūlėm – neėmė Muorės. Parduotuvėje prekių šoperiukui siūlėm, kad išvežtų – nesutiko. Pamąstėm, kad gal į kokį pečių… Bandėm bibliotekoje – pečiaus neturi, bandėm seniūnijoje – kamino neturi. Kirpykloje pasiūlėm – sutiko. Sak, didelis pečius. Ale, kaip apdovanojo dovanomis – pabėgom. Siūlėm kaip pardavėją parduotuvėje vienoje, kitoje – per prasta. Galvojam – į kanalizaciją. Ale vėl bieda! Taigi, užkiš. Negerai. Galiausiai aplankę ambulatoriją – ir kaip ligonio, ir kaip seselės jos priimti nesutiko. Praradę viltį pasukome į katilinę… Ir čia neįleido. Kur tą Muorę dėti?

O po visų klajuonių – grįžom namo. O čia… laukė blynai ir kitos vaišės. Prie vaišių stalo linksmai visi padainavom, pamuzikavom. Pasidalinom šventės įspūdžiais.

Tariame AČIŪ bibliotekai ir Šiluvos darželiui už draugišką šventės akimirką! Tariame AČIŪ Šiluvos seniūnijai ir ambulatorijai už svetingumą ir dovanas! Tariame AČIŪ Šiluvos kirpyklai, kurios darbuotoja mums neleido pro šalį praeiti ir dovanų įteikė! Taip pat tariame AČIŪ Šiluvos parduotuvėms už dovanas! Ačiū Birutei Greicienei už Muorės paruošimą!

 

Tekstas ir nuotraukos Sauliaus Beniulio

 

Informacija atnaujinta 2023-02-24This will close in 0 seconds

Skip to content