Nuvilnijo VIII –oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“

Nuvilnijo VIII –oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“

Nurimus šventinėm nuotaikom smagu pavartyti nuotraukų albumą. Kaip greitai bėga metai ir net nesitiki, kad jau sulaukėme VIII –osios respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“. Šiais metais, prie atsinaujinusio Sujainių tvenkinio, atvyko 43 mėgėjų meno kolektyvai iš visos Lietuvos. Žiūrovų simpatijų sulaukė ne vienas mėgėjų meno kolektyvas, atvykęs pirmą kartą į šią organizuojamą šventę. Liejosi viena už kitą gražesnės dainos, programą įvairino šokių kolektyvai, netrūko ir edukacinių veiklų, pramogų.

Užsukę į edukacijų kiemelį galėjote rasti įvairiausių pramogų piešiant. Taip pat didelio būrio lankytojų sulaukė ir net ilga eilė nusidriekė prie „Grožio oazės“, kur visus norinčius papuošė, pagražino Rimantė Nacienė ir Eva Laurinavičiūtė.

Šventėje dalyvavo komanda iš „Prisijungusi Lietuva“, kuri sudomino tiek jaunus, tiek ir vyresnio amžiaus užsukusius svečius. Šventės svečiai ir dalyviai galėjo dalyvauti ir atsakyti į klausimą apie internetą, saugų elgesį jame ir skaitmeninį raštingumą. Klausimai buvo išradingi ir lengvi. Nuoširdžiai dėkojame Sujainių filialo bibliotekininkei Danelijai už pakvietimą ir bendradarbiavimą su „Prisijungusi Lietuva“ komanda, kuri sutarė kitais metais vėl atvykti.

Aplankę edukacines veiklas ir pasigrožėję Moterų ir merginų talentais galėjome stebėti programą, kurią dovanojo Raseinių rajono kultūros centro kūrybinių darbuotojų muzikinis šou „Mano meilės vasara“ (režisierė Vaida Aputytė). Respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ programą baigė „Tikrosios išdykėlės Aušrinės“ ir grupės „Lotus“ koncertinė programa.

Organizatoriai dėkoja respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ globėjai Raseinių rajono savivaldybei, informaciniams rėmėjams: savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ bei internetiniams portalams www.manoraseiniai.lt, www.sujainiai.lt,  www.raseiniunaujienos.lt, www.krastietis.lt, www.raseiniaitv.lt, „Rastelevizijai“, „Renginiai Raseiniuose“; fotografams Airinui Jermolajevui, Pranui Laurinavičiui, Jonui Vazgiui, Jonui Jociui, Zigmui Misevičiui. Nuoširdus AČIŪ UAB „Izora“ ir direktoriui Edmundui Čėsnai, UAB „Loskana“ ir direktoriui Juliui Stankevičiui, UAB „Siglivita“ ir direktorei Linai Kuzmarskienei, , UAB „Dudaudis“ bei vadovams Rimai ir Virginijui Pukinams. Nuoširdus Ačiū už paramą žmogui nenorinčiam būti įvardintas, kuris labai myli Sujainius ir to krašto žmones.

Už geranorišką pagalbą dėkojame renginio vedantiesiems Sandrai Maslauskienei ir Broniui Stoniui, Raseinių rajono kultūros centro administracijai, garso operatoriui Domantui Valinčiui, šviesos operatoriui Nerijui Guntarskiui, garso operatoriaus padėjėjui Vytautui Kasparavičiui, įrašų studijos vadovui Raimundui Tarvydui, kasmetinei renginio scenografei Janinai Marijai Šiuipienei. Nuoširdų Ačiū tariame savo svariu indėliu prisidėjusiems prie renginio pasiruošimo: Vidui Grabauskui, Virginijui Vaičikauskui, Tadui Lapinskui, Arvydui Šaukliui, Editai ir Giedriui Pudžiuveliams, Eduardui Šneideriui, Oksanai ir Ramūnui Stoniams, Vytautui Stoniui ir visiems padėjusiems prie šios šventės organizavimo bei įgyvendinimo.

Gražūs prisiminimai ir patirti įspūdžiai dar ilgai leis prisiminti apie patirtus įspūdžius, užsimezgusias naujas pažintis tarp mėgėjų meno kolektyvų ir gausūs pakvietimai sudalyvauti kitų rajonų organizuojamose šventėse.

Teksto autorė: RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių organizatorė Rita Visockienė
Teksto nuotraukos A. Jermolajevo, P. Laurinavičiaus ir J. Vazgio

Informacija atnaujinta 2020-08-24