PAVASARIS MIRKLIUOSE

PAVASARIS MIRKLIUOSE

Balandžio 24 dieną  Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko graži tradicinė pavasario šventė ,,Pavasaris Mirkliuose“. 

Visus susirinkusius sveikino atvykę svečiai – Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Didžiulių bendruomenės pirmininkė Diana Kaupaitienė, Regina ir Jonas Paulauskai, bendruomenės narė Judita Bernatavičienė.

Nors oras ir nedžiugino, bet bendruomenės pirmininkė pasidžiaugė atvykusiais ir pakvietė geram laikui drauge.

Šventinę ir gerą nuotaiką sukūrė renginio nuostabi vedančioji – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Mirkliuose Žaneta Vaištarienė. Žaidėme netradicinius žaidimus, minėme mįsles, vyko kiaušinių ridenimo čempionatas, šokome ir dainavome. Klausėmės Jono Paulausko eilių. Vyko ir velykinių puokščių paroda, kurioje dalyvavo ir puokštes pristatė  Raseinių pagalbos šeimai namų vaikučiai ir jų vadovė Sonata,  Regina ir Jonas Paulauskai, Onutė ir Edmundas Kazbarai, Nijolė ir Vilius Irkmonai, Ramonų bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė, Mirklių kaimo bendruomenės nariai bei jauniausia dalyvė Steila Šlopšnytė. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir prizais.

Puikią muzikinę dovaną padovanojo mūsų draugai, tai RRKC Ramonų mišrus vokalinis ansamblis „Ramūs monai“.  Jo vadovas Vaidotas Vilkas vadovauja ir neseniai susikūrusiam Mirklių bendruomenės ansambliui, kuris pirmąjį pasirodymą surengė šios šventės metu.

Bendruomenės pirmininkė Gražina visus vaišino savo tradicine koše, o puikiosios šeimininkės Ingrida Kučinskienė, Raminta Kučinskytė ir Genutė Abraitienė išpuošę stalus, pasirūpino kitomis gardžiomis vaišėmis. Už tokį rūpestį pirmininkė yra visoms labai dėkinga.

Renginį vainikavo Raseinių rajono kultūros centro tradicinės instrumentinės muzikos ansamblis „Dubysa“ ir jo vadovas Dainius Maslauskas. Energingasis kolektyvas ir jo nariai visus pakvietė šokiams.

Už įvykusią ir sklandžiai organizuotą šventę ačiū rėmėjams: Raseinių rajono  kultūros centrui,  Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių seniūnui Rolandui Klusui,  Onutei ir  Edmundui Kazbarams, Birutei Andriulienei, Vilmai Beišienei, Nijolei ir Viliui Irkmonams.  Nuoširdžiai dėkoju RRKC kultūrinių renginių organizatorei Žanetai Vaištarienei.

Už visokeriopą pagalbą dėkinga esu Ingridai Kučinskienei, Ramintai Kučinskytei, Genutei Abraitienei, Algimantui Andraičiui, už informacijos skaidą – informaciniams rėmėjams: „Alio, Raseiniai“, „Raseinių naujienos“, „Mano Raseiniai“ ir ačiū visiems bendruomenės nariams, kurie atvyko į šią nuostabią šventę.

 

Teksto autorė – bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

Nuotraukų autorius Algimantas Andraitis

 

Informacija atnaujinta 2022-04-26This will close in 0 seconds

Skip to content