Raseinių rajono kultūros centro Dailės studija startuoja savo Facebook puslapį

Raseinių rajono kultūros centro Dailės studija startuoja savo Facebook puslapį

Nuo šiol Raseinių rajono kultūros centro Dailės studija turi ir savo Facebook puslapį! Visus, kuriems įdomūs mūsų dailės studijos mokinių darbai ir kurie norite įtraukti savo vaikus į kūrybinę erdvę kviečiame paspausti „Like“ ir pradėti sekti šio puslapio skelbiamas naujienas!

Dailės studija įkurta 1992 m. Jai vadovauja Dalia Rapalytė. Kiekvienais metais studiją lanko 20-25 moksleiviai. Lankytojų amžius įvairus: nuo 5 iki 18 metų . Studijoje yra dirbama pagal dailės studijos programą bei individualius mokinių poreikius. Mokomasi piešimo, tapybos, grafikos pagrindų  bei dekoratyvinių darbų. Jaunieji menininkai dalyvauja įvairiuose rajoniniuose, respublikiniuose piešinių konkursuose ir projektuose. Dailės studijos jaunieji kūrėjai tapo laureatais tarptautiniuose vizualiųjų menų konkursuose Latvijoje, JAV, Japonijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Ukrainoje, Panevėžyje, Vilniuje. 

Dailės studijos piešiniai eksponuojami Raseinių rajono kultūros centre, Raseinių krašto istorijos muziejuje. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje bei jos filialuose. Vadovė Dalia Rapalytė dalyvauja bendruose meniniuose projektuose ir parodose ne tik Raseiniuose , bet ir respublikoje. Pati organizavo per 15 personalinių parodų Kaune ir jo rajone, Utenoje, Raseiniuose.

 

Sek RRKC Dailės studiją Facebook platformoje

Informacija atnaujinta 2023-03-17