Šeimų pagerbimas tradicinėje šventėje Nemakščiuose

Šeimų pagerbimas tradicinėje šventėje Nemakščiuose

Jau susiformavo tradicija birželį pradėti didele švente ,,Vasara prasideda Nemakščiuose.“ Pirmas renginio akcentas – Nemakščių seniūnijos bendruomenėse aktyvių, savo įvairiapuse veikla bendruomenių gyvenimą turtinančių šeimų pagerbimas. Pagerbdami šeimas renginio svečiai įteikė Lietuvos valstybines vėliavas Aušrai ir Mindaugui Bredeliams, Linai ir Kęstučiui Klimašauskams, Daliai ir Vaidui Greičiams, Astai ir Arvydui Urbonams, Jūratei ir Sigitui Dumskiams, Vijolei ir Algimantui  Balšaičiams, Aušrai ir Orestui Jankauskamas, Alinai Overlingaitei ir Andriui Sabučiui, Irenai ir Arūnui Geruliams, Lidai ir Eugenijui Baltrušaičiams, Ramutei ir Gražvydui Jegnorams. Šiam pagerbimui šeimas pristatė bendruomenės ir kolektyvai, kuriuose jos gyvena, dirba, realizuoja savo gebėjimus ir sumanymus.

Antroje renginio dalyje koncertavo muzikuojančios šeimos. Pradėjo raseiniškiai Akvilė,  Edgaras, Liepa ir Jokūbas Juškos, juos keitė Trimirkų šeima, šokėjai Ramunė ir Sam, profesionalumu džiugino Audrius Germanavičius su dukromis Lyja ir Vėja, dainavo Agnė ir Greta Diktoraitės iš Griškabūdžio, šešiametis Danielius su mama Lina iš Kauno. Turtingą programą žiūrovams dovanojo ,,Mamų ir dukrų kvartetas“ iš Šakių.

,,Vasara prasideda Nemakščiuose“ sutapo su pasaulyje minima dviračio diena.  Todėl  stadione susirinko būrys dviratininkų – darželinukų ir pradinių klasių mokinių. Vykdant paraiškoje ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“ numatytą  programą, surengtos varžybos, figūrinis važiavimas. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė šventės dalyviams priminė kiekvieno atsakomybę už saugumą keliuose, bendravo su mažaisiais, apdovanojo varžybų dalyvius medaliais, sudomino policijos mašinos įranga. Tikra atrakcija mažiesiems buvo fotografavimasis su saugaus eismo renginių personažu Amsiu. O  dovanėlės  dviratininkams  biro ir iš Nemakščių bendruomenės pirmininkės Reginos Pratašienės  krepšelio.

Didžiojo renginio vedėjas Edgaras Juška, pasibaigus meno mėgėjų pasirodymams, į sceną pakvietė duetą ,,Aurimas ir Dovydas“, vėliau  grupę ,,Čilinam“. Jau sutemus, žiūrovus stebino įsimenantis  lazerių šou. Sušalę ar išalkę galėjo pasistiprinti, mažieji – pasidžiaugti jiems skirtomis pramogomis.

Šventę organizavo: RRKC Nemakščiuose, Nemakščių seniūnija ir seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių bendruomenės santalka, partneriai: Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas, rėmėjas  – UAB „Raskafas“.

Organizatoriai dėkoja partneriams, rėmėjams, renginio fotografams Vytaliui Judickui ir Linai Radžienei, Jonui Vazgiui.

 

Živilė  Lembutienė

Informacija atnaujinta 2023-06-11