Šiluvoje nuskambėjo dainos Motinos dienos šventėje „Tau, Mama!“

Šiluvoje nuskambėjo dainos Motinos dienos šventėje „Tau, Mama!“

Su šypsenomis ir jauduliu, kupini geros nuotaikos balandžio 27d. Šiluvos miestelio gyventojai ir neįgaliųjų globos bendrijos nariai susirinko paminėti Motinos dieną šventėje „Tau, Mama!“.

Šventės pradžioje nuskambėjo Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos himnas „Šviesos žiburys“ (eilės Sigutės Genutės Bendikaitės). Raseinių neįgaliųjų draugijos pirmininkė Janina Stasevičienė dainas apipynė eilėmis ir gražiais žodžiais apie mamas. Tylos minute buvo pagerbtos mirusios mamos, o bendrijos pirmininkė Jūratė Dabžanskienė paskaitė Sigutės Genutės Bendikaitės eiles skirtas mirusiai mamai. Tuomet skambėjo Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos kolektyvo dainos, o po jų skambias dainas ir eiles dovanojo Raseinių neįgaliųjų draugijos kolektyvas „Gaja“ (vadovas Petras Burneika). Raseinių kolektyvo dainos sužavėjo publiką. Dainos taip pat išjudino jaunuosius šokėjėlius. Koncertą užbaigė RRKC Šiluvoje bardų (vadovas Saulius Beniulis) dainos ir pjesė gitarų duetui.

Šventėje dalyvavo ir svečiai: Šiluvos seniūnijos vyr. specialistė atliekanti seniūno funkcijas Rita Tamutienė ir Raseinių neįgaliųjų centro pirmininkė Inga Karpinienė. Rita Tamutienė Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos pirmininkei Jūratei Dabžanskienei ir Raseinių neįgaliųjų draugijos pirmininkei Janinai Stasevičienei įteikė saldžias dovanas, tarė sveikinimo žodį. Šventės pabaigoje visos mamos buvo apdovanotos gėlėmis. Po šventės visi pakviesti prie vaišių stalo, šiltai pabendravo, pasidalino įspūdžiais, o bendrijos ir draugijos pirmininkės Jūratė ir Janina aptarė ateities bendradarbiavimo planus.

 

Tekstas ŠNGB pirmininkės Jūratės Dabžanskienės

ir RRKC Šiluvoje mėgėjų meno kolektyvų vadovo Sauliaus Beniulio

Nuotraukos Sauliaus Beniulio

Viršelio nuotrauka – Shlomaster

Informacija atnaujinta 2023-05-02This will close in 0 seconds

Skip to content