Šiluvos kolektyvo išvyka į konkursą Kuršėnuose

Šiluvos kolektyvo išvyka į konkursą Kuršėnuose

RRKC Šiluvoje dainuojamosios poezijos kolektyvas (vadovas Saulius Beniulis) birželio 18 d. Kuršėnuose dalyvavo Respublikiniame vokalinės muzikos festivalyje-konkurse „Vasaros šokis“ skirtame Benjamino Gorbulskio kūrybai. Kolektyvui tai buvo pirmas konkursas ir iššūkis – dainuojamosios poezijos žanro kolektyvo dainas pateikti kaip tinkamas konkursui. Vis dėl to viltis nenuvylė. Atkaklus darbas, nuojauta ir užsidegimas dainai atnešė vaisius – kolektyvas apdovanotas II vietos diplomu ir nominacija už savitą kolektyvo skambesį. Be to, komisijos žodis ir publikos atsiliepimas, suteikė daugiau drąsos puoselėti kolektyvo stilių. Džiaugiamės dainininkės Jelenos užsidegimu einant kolektyvo dainos keliu, džiaugiamės dainininkės Ingridos pagalba, tai pat džiaugiamės Romos Galinatienės eilėmis, kurios atsiskleidė dainose.

Festivalio-konkurso metu buvo malonu išgirsti šaunių kolektyvų atlikimo, dainų interpretacijos. Taip pat širdį nudžiugino bičiulių susitikimas iš kitų rajonų, draugiškas ir nuoširdus bendravimas. Kolektyvų vadovų patirtis, patarimai labai praverčia kultūriniame kelyje.

Nors diena buvo apsiniaukus ir kelis kartus nulijo, tačiau po apdovanojimų Kuršėnus nudžiugino saulė. Tai buvo puiki proga aplankyti miesto grožybes – miesto parką, dvaro sodybą, žengti pėsčiųjų tiltu per Ventos upę, nuo kurio atsivėrė Ventos upės grožis, taip pat aplankyti miesto aikštę. Pasivaikščiojimo metu draugiją palaikė Jurbarko kultūros centro ansamblio „Jurolė“ vadovė Laura ir jos vadovaujamas kolektyvas.

Tariame ačiū Kuršėnų kultūros centro darbuotojams už svetingumą ir vaišingumą! Ačiū festivalio-konkurso kolektyvams už skambias ir gražias dainas bei nuoširdų bendravimą!

 

Tekstas ir nuotraukos Sauliaus Beniulio

 

Informacija atnaujinta 2022-06-19