Tarptautinio piešinių konkurso diplomantės

Tarptautinio piešinių konkurso diplomantės

Panevėžio gamtos mokykla 29 kartą organizavo tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius – kūrybinius gebėjimus. Piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams, kurio tikslas ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai turėjo galimybę ne tik piešti piešinius, bet ir pasidalinti mintimis apie mūsų planetos nepakartojamą grožį. Konkursui buvo atrinkti 8 dailės studijos vaikų kūriniai.

Šiais metais konkursui atkeliavo 415 kūrybiniai darbai iš Lietuvos ir užsienio šalių: Kinijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Slovėnijos. Vertinimo komisija išrinko 80 geriausių piešinių, kurie buvo apdovanoti laureato diplomais. Laureatų darbai eksponuojami Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.

Geriausiai konkurse pasirodė šešios dailės studijos mažosios menininkės: Astrėja Vaitkevičiūtė (10 m.), Agnieška Aukštakytė (9 m.), Orinta Masiulytė (9 m.), Medėja Vaitkevičiūtė(11 m.), Margarita Griciūtė (8 m.) ir Liepa Juškaitė (7 m.). Jos už savo kūrinius buvo apdovanotos konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureato diplomais. Esterai Germanavičiūtei ir Indrei Griciūtei įteiktos padėkos už kūrybiškumą.

 Šis piešinių konkursas atskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumą, ugdė meilę, pagarbą mūsų planetai Žemei bei jos gyvybei.

Teksto ir nuotraukų autorė  RRKC dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Informacija atnaujinta 2020-06-22Skip to content