Teatro dienos minėjimas Viduklėje

Teatro dienos minėjimas Viduklėje

Tos pačios akys juokiasi, tos pačios – verkia…

 

Prisiminiau šį posakį ruošdamasi jums papasakoti apie šiandienos renginį RRKC Viduklėje, kuris vyko šiltoje bendruomenės salėje.

Vakar toje pačioje salėje vyko ansamblio „INMEZZO“ paramos Ukrainai koncertas, o ten jaudulio ašarų nesulaikė nei žiūrovai, nei dainininkės, nei koncertą stebėjusios mergaitės iš Ukrainos…

Šįkart gausiai susirinkę žiūrovai nestokojo geros nuotaikos bei šypsenų, mat Tarptautinės Teatro dienos proga Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė pakvietė į svečius gerai Lietuvoje žinomą mėgėjų teatro trupę „Pakeleivis“ iš Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus (vadovė Birutė Šneiderienė), kuri atvežė nuotaikingą N. Gogolio komediją „Revizorius“.

Kas nežino ar neprisimena šios aktualumo ir šiais laikais vis dar neprarandančios komedijos? Vieni ją prisimename iš mokyklinės programos, kiti – iš knygų, dar kiti yra matę teatruose.

Skirsnemunės trupė su savo spalvingais veikėjais, pjesės nuotaiką atitinkančiais aktorių rūbais, nepriekaištingu skonio jausmu padovanojo vidukliškiams puikių emocijų, kurios atsveria šiuo nelengvu metu visuomenėje tvyrančią įtampą.

Po spektaklio aktoriai ir režisierė buvo apdovanoti gėlėmis, diplomu ir saldžia dovana.

Nuoširdus ačiū RRKC Viduklėje kolektyvui, pakvietusiam vidukliškius atsipalaiduoti, pasijuokti ir į namus sugrįžti su geromis emocijomis.

 

Angelė Šarkienė

 

Nuotraukos A. Šarkienės

Informacija atnaujinta 2022-04-06Skip to content