Home Renginiai Saldainių fėjos vaikams

Saldainių fėjos vaikams

 

Liepos 8 d., Raseinių miesto turguje Baltijos baleto teatro spektaklis vaikams  „Saldainių fėjos vaikams“, režisierė ir choreografė Marija Simona Šimulynaitė

Tai jaukus, elegantiškas, cukraus vata kvepiantis spektaklis apie vaikų silpnybę – gardėsius. Visas saldus grožis atsiskleidžia per baleto šokio emociją  atliekamas visai greta mažųjų žiūrovų. Emocionalios muzikos fone mažieji žiūrovai stebės pasaką atliekamą gracingų baleto artisčių. Spektaklio metu mažieji išvys pasaką apie tris saldainių fėjas – Karamelę, Šokoladę ir Cukrinukę. Fėjos gyvena ir skraido ant didelio cukraus vatos debesies ir, žinoma, yra pačios geriausios draugės. Tačiau vieną dieną nuo saulės Šokoladė pradėjo tirpti ir pavirtusi į karštą šokoladą padarė skylę cukraus vatos dabesyje ir nupuolė į žemę. Čia Šokoladę radę vaikai be galo pamėgo. Tuomet likusios dvi fėjos ėmė pavydėti Šokoladei ir taip pat nusprendė keliauti į žemę.

Po pasirodymo „Saldainių fėjos“ neskubės pabėgti, o visi vaikai galės dalyvauti žaismingoje diskusijoje su profesionaliomis baleto artistėmis, užduoti joms klausimus arba patys papasakoti apie savo patirtis bei kartu nusifotografuoti su saldainių fėjomis.

Spektaklis mokamas: vaikams – 2 Eur, suaugusiems – 4 Eur

Date

2021 Lie 08
Expired!

Vieta

Raseinių miesto turgus
Raseinių rajono kultūros centras

Organizatorius

Raseinių rajono kultūros centras
Komentarų nėra

Atsiprašome, šio įrašo komentuoti negalite.