Home Renginiai Grupės „Nerija“ koncertas Sujainiuose

Grupės „Nerija“ koncertas Sujainiuose

Sausio 19 d. 18.30 val. Raseinių rajono kultūros centre Sujainiuose (Mokyklos g. 4, Sujainiai).
Bilietų kaina – 7 eurai, koncerto dieną 8 eurai. Bilietus galite rezervuoti telefonu 863844171 arba atvykę darbo metu į RRKC Sujainiuose.

Visa Lietuva žino, kas yra „NERIJA“. Ypatingai vyresnieji. Labiausiai įsiminę šlageriai: „Vėl švieski man vėl”, „O, kaip bėga metai”, „Siselija”, „Sudeginti tiltai” ir daugelis kitų – atrodo jau niekuomet neišdils iš atminties.
Jau daug visokių Jubiliejų buvo atšvęsta, minint „Nerijos” vardą. Daugelis tapatina „Neriją” su žinomais Lietuvos dainininkais. Taip, tam tikra prasme po „Nerijos” vėliava yra dainavę nemažai dainininkų. Tačiau visi pamiršta, jog tikrasis „Nerijos” motoriukas buvo ir yra jos ilgamečiai muzikantai. Ir jei dainininkai pabuvę kolektyve keičia adresatą, tai ALEKSAS KASTANAVIČIUS (nuo 1985 m. Nerijos ansamblio narys), EGIDIJUS JOVAIŠA (nuo 1987 m. „Nerijos‘‘ ansamblio narys),
ALGIMANTAS LUKŠYS (nuo 1991 m. „Nerijos‘‘ ansamblio narys) tęsia kolektyvo gyvavimą ir tradicijas. Be abejo – kiek atnaujinę, be abejo – kiek paaranžavę, bet vis dar atlieka tas SENAS ir GERAS dainas.
Tad visi, kas nori pasiklausyti žinomų ir širdžiai mielų dainų – kviečiami į LEGENDINĖS GRUPĖS „NERIJA“ koncertą .
Prižadame, jog ne tik plosite ir dainuosite, bet ir neišsilaikysite nešokę…

Date

2020 Sau 19
Expired!

Time

18:30

Kaina

7-8 Eur

Vieta

Raseinių rajono kultūros centras Sujainiuose
Mokyklos g. 4, Sujainiai, Paliepių sen.
Komentarų nėra

Atsiprašome, šio įrašo komentuoti negalite.

Skip to content