Home Renginiai Spektaklis – koncertas „Graži ir ta galinga“

Spektaklis – koncertas „Graži ir ta galinga“

Gruodžio 17 d. 18 val. Klaipėdos jaunimo teatras. Spektaklis – koncertas „Graži ir ta galinga“

 

„Graži ir ta galinga gyvai“ – tai unikali garsinė ir vaizdinė patirtis, kino principais atskleidžianti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį-koncertą. Muzikos ir teatro scenas aplankiusios pasirodymo „Graži ir ta galinga“ kūrėjos šį kartą beldžiasi į žiūrovų ekranus ir kviečia iš naujo patirti, o gal pirmą kartą išgirsti drąsiais moterų balsais apdainuotą jų pačių istoriją Lietuvoje.

 

Vasariško Lietuvos grožio apsuptyje nufilmuotas spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“ leidžiasi į nuotykių, intrigų ir dramų kupiną kelionę ne tik per Lietuvos istoriją, bet ir per kiekvienos moters patirtis ir emocijas. Subtiliai jas perteikianti kino kamera atskleidžia teatrališką koncerto kūrėjų ekspresiją ir leidžia pasijausti po pievas braidančių bei po medžius besikarstančių šiuolaikinių Lietuvos istorijos kūrėjų kompanionu.

 

Gyva „Graži ir ta galinga“ energija pulsuoja teatro scenoje, kūrėjų tekstinis sąmojis ir muzikinis originalumas aidi klausantis koncerto dainų. Visgi „Graži ir ta galinga -gyvai“ suteikia dar artimesnę šio išskirtinio pasirodymo patirtį, kurioje atskleidžiamas apdainuojamų lietuvaičių nuoširdumas ir trapumas –jo netrūko net ir galingiausiai mūsų istorijos damai.

 

BŪTINA REGISTRACIJA!

UŽSIREGISTRUOTI GALITE ČIA

Jums tereikia užpildyti formą ir, likus dienai iki renginio, į jūsų elektroninio pašto dėžutę bus atsiųsta nuoroda, kurią atidarę, nuo 2020 m. gruodžio 17 d. 18 val. per 48 valandas galėsite peržiūrėti spektaklio-koncerto įrašą kiek tik norėsite kartų!

Formoje renkami duomenys yra renkami tik renginio įgyvendinimo tikslais ir po renginio bus iš karto sunaikinti.

 

Raseinių rajono kultūros centras įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kultūros lauko plėtra virtualioje erdvėje“ ir suteikia unikalią galimybę nemokamai pažiūrėti spektaklį – koncertą „Graži ir ta galinga“.

Date

2020 Gru 17
Expired!

Time

BŪTINA REGISTRACIJA
18:00 - 20:00

Vieta

Transliacija internetu
Raseinių rajono kultūros centras

Organizatorius

Raseinių rajono kultūros centras
Komentarų nėra

Atsiprašome, šio įrašo komentuoti negalite.